Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív One step...

Szerintetek pozitív One step ovuteszt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy várjunk-e még egy napot, vagy inkább ma akciózzunk. Kicsit halványabbnak tűnik az első csík, mint a kontroll, de nem ismerem ezt a tesztet, ez az első alkalom.

[link]


2013. jan. 1. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ma!! hajrá:))
2013. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ma akciózzatok:)
2013. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pozitív ovulációs teszt után 48 órán belül elvileg megtörténik a tüszőrepedés! Azt szokták mondani hogy inkább előtte legyen szex mint utána. Megfelelő környezetben, a méhben, petevezetőben elvannak a katonácskák 72 órát is boldogan! :-) hajrááá! :-)
2013. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért vagyok bizonytalan, mert a múlt hónapban a DM-es teszt ugyanilyen volt, másnapra még erősebb lett. De ezt nem ismerem, előző naphoz képest pedig elég nagy a változás.

Tényleg rosszabb minőségűek a kisfickók, ha két egymást követő napon vagyunk együtt?

2013. jan. 1. 18:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, hiszem nem tudnak eléggé megérni. Idő kell nekik is. Nekünk 2 naponta mondta a doki, bár egy barátnőm szerint még az is gyakori. De a nőgyógyász biztos jobban tudja.
2013. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as és 5-ös vagyok, használhatsz PG 53-at, az egy nagyító és pontosan megmutatja az ovulációdat, ha rendesen használod. Szurkálást nem szoktál érezni a petefészeknél?
2013. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A PG53-as nekem nem jött be, ezért inkább ovutesztelek.

De, vasárnap óta szurkál és aznap reggel jelent meg a nyák is.

Nézegettem hasonló lh teszteket, van ami ilyen szinű és másnap megint halványabb, de volt olyan, ami köv. nap még erősebb.

Azért kérdeztem, hogy ha ma és holnap próbálkozunk, akkor jó lesz-e.

2013. jan. 1. 19:35
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy nappal utána sokkal halványabbat teszteltem, úgyhogy igazatok volt, aznap kellett együtt lenni! :)

Remélem "pozitív" lesz az eredmény! :))

2013. jan. 2. 17:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha még olvassa valaki: pozitív lett a terhességi tesztem!! :)) Úgy látszik, tényleg jókor voltunk együtt! Köszönöm a válaszokat, ezek után tényleg nagyon hasznosak voltak! ;)
2013. jan. 14. 10:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!:))

Neked is kissé halványabb volt a teszt csík, mint a kontrollcsík, amikor elvileg jelezte h mikor lesz ovud?

Múlt hónapban én így jártam, és nem tudtam eldönteni h volt-e ovum, vagy nem.

2013. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!