Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthat e a torna beágyazódásko...

Árthat e a torna beágyazódáskor? Pl Rubint Réka torna dvdk.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom... :) A ciklus 2.felében, a peteérés után a mensiig, kihagyom a hasizomgyakorlatokat. Helyette valami másból duplázok, ha úgy alakul.
2009. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amúgy mikorra nem várod?
2009. aug. 26. 12:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Sajnos nemrég kezdtem új ciklust, a 4. napon vagyok, úgyhogy mi még csak 10 nap múlva igazán belelendülni a dolgokba....

Ebben a hónapban életemben először kipróbálom at ovutesztet... Egyébként 32 naposak a ciklusaim.

Te hol tartasz?

2009. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én mára nem várom,két napja olyan megjön érzésem van.A hőm sajnos esett 1 tizedet.Most mindent beleadtunk hőmérőzés,ovu teszt,mikroszkóp.Ha nem jön össze akkor megyek dokihoz azt kivizsgáltatom magam.Nem adom fel.De neked is drukkolok!
2009. aug. 26. 13:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a Rubint Réka 2-est csinálom, mindegyik megvan még a terhest is beszereztem van de azt szeretem a legjobban. Teljesen elhűlök, hogy mit csinál végig, dumálva, pattogva, miközben nekem lóg a nyelvem...majd közli, hogy terhes.:)


Elvileg ha edzésben vagy, szerintem nem árthat de a hasizmot én is kihagyom.

2009. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Akkor drukk neked, Kérdező, nagyon!! Egyre izgalmasabb.. :))

Majd jelentkezz, hogy mi vagy ki a végeredmény! :)

2009. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem árthat, persze ha megtudtad, hogy terhes vagy, akkor már nem csinálj hasizmot. Egyébként én is Rubint Rékára tornázok, a 4-szer 20 perces verziót. Nagyon kemény....
2009. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kőkemény. Frászt kapok a nőtől...de tény, hogy ő csinálja a legjobb tornákat.
2009. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

nagyon izgi még a helyzet.Még nem jött meg és nem esett le a hőmérsékletem.Ez csoda nálam akkor ma sem jön meg.Tesztelni holnap akarok max 27 naposak a ciklusaim.remélem baba lesz!

2009. aug. 27. 08:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Izgulok érted!!! :)

Viszont tényleg ne tornázz, mert a terhestorna is pl. 12.vagy 14. hét után ajánlott csak, és sokakat a szextől is eltiltanak az elején, nem csak az orgazmus miatt, hanem minden egyéb testmozgás miatt, ami azzal jár...

Majd írj!

2009. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!