Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy dilemmában vagyok....

Nagy dilemmában vagyok. Tényleg terhes lehetek vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

A sors fintora hogy nem marad meg a terhességem. Kivizsgáltak ahol megállapították az egyik petevezeték le van tapadva már így születtem valszeg. 13 éve nem szedek semmi és nem is védekezünk. Az orvosom lombik programmra küldött.

Olvasgatom itt a lehetek-e terhes és egyéb topicokat és most nem tudom nálam mi a helyzet.

Már 8 napja meg kellett volna jönnie ami igazából nem is jelentene olyan nagy problémát,mert néha előfordul. De most óránként wc-re járok és a melleim is meg vannak duzzadva. Látványosan nagyobbak. Reggelenként van émelygésem. Az alhas keményedést nem igazán tudom meghatározni, mert ott vágtak mikor vizsgáltak.

Tesztet még nem vettem, mert gondoltam várok még pár napig.( A negatív teszt lelomboz :( ) Én nagyon reménykedem benne hogy végre sikerül, mert már igazán benne vagyok a korban és akarok is babát.

Tényleg terhes vagyok vagy csak hipohonder lettem?


2007. szept. 6. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, miért ne lehetnél terhes,szerintem a tüneteid utalhatnak arra hogy esetleg terhes vagy de szerintem csinálj egy tesztet ne tarts töle vagy épp elmehetsz dokihoz is.Sok sikert:)
2007. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
MINNÉL KÉSŐBRE TOLOD KI A TESZT MEGCSINÁLÁSÁT ANNÁL NAGYOBB CSALÓDÁS FOG ÉRNI HA MÉGSEM VAGY TERHES.DE HA AZ VAGY AKKOR MÁR MA OLYAN BOLDOG LEHETSZ MINT MÉG SOHA.
2007. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólókhoz!Ne félj hinni abban amit szeretnél.Vegyél tesztet!Irj ha pozitív!A hasonló helyzetben lévő nőknek sokat jelentene.Szurkolok neked!
2007. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!