Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a mandulagyul...

Lehetséges, hogy a mandulagyulladásra kapott erős gyógyszerektől késik a menszesz, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és pettingeltünk a barátommal, ő odarakta de mondtam h hagyja abba, kérdeztem h volt e előváladék v vmi azt mondta semmi a világon, és én bízok benne. De már 3 napja késik és félek h terhes vagyok, de azt tudni kell h több mint egy hete beteg vagyok, mandula gyulladás, erős gyógyszereket kaptam. Lehet ettől késik? Meg nagyon ideges vagyok! Kérlek segítsetek!
2007. szept. 6. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szioka!Ha csak "oda rakta",nem lehetsz terhes meg attol sem ha elovaladekozik is a parod.Azt bizony melyen be kell helyezni,hogy a spermium be tudjon hatolni...:)Vegyel egy terhessegi tesztet(nem draga)es 2perc alatt megkapod a valaszt.Viszont ha 3 honapja kesik a menszeszed,nem artana nogyogyszhoz menni,nem gondolod?A gyogyszerek megzavarhatjak a ciklusodat,de nem hiszem,hogy emiatt ilyen hosszu idore kimaradna.Mindenfelekeppen menj orvoshoz az a biztos!
2007. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom nem 3 hónapja hanem 3 napja.

Ne aggódj tuti nem vagy terhes. Amúgy is annak hogy szüzen teherbe essél nagyon nagyon kicsi a valószinűsége. Be se helyezte elmenni nem ment el, még ha volt is előváladéka gondolj bele hogy annak még a szűzhártyán is át kellett jutnia..... BIZTOS NEM VAGY AZ. Nyugi;P És gyógyulj meg.

2007. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!