Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt? A menstruáci...

Terhességi teszt? A menstruációm utolsó napján (december 21. ) együtt voltam a párommal.

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy clear blue terhességi tesztet, melyen megjelent egy nagyon-nagyon vékony, függőleges csík. Bevallom, nagyon megijedtem, vettem egy X-epilt azonnal. Ez negatív lett.Szerintetek a clear blue csak szellemcsíkos volt és nem vagyok terhes? A mellem pár napja fáj, de ezt a peteérésnek tudom be.
2013. jan. 8. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hááát szerintem nem tudhatod még, az vagy-e, képet nem tudsz feltenni?
2013. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kép?
2013. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok sajnos képet feltenni, reggel 8-kor csináltam a tesztet, de az a vékony csík még mindig ott van. Ezen a linken a 3. kép hasonlyt rá. Oké, hogy írják, hogy ennél a tesztnél előfordulhat, de akkor is nagyon félek. (bocsi mindenkitől, hogy a gyerekvállalás témakörébe írtam, nem vagyok már tini, csak bevallom, felelőtlen voltam...)

A link: [link]

2013. jan. 8. 19:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, már erősebbnek kellene lennie a csíknak. Az x-epil szerintem kimutatta volna. Clearblue-t nem ismerem, sosem próbáltam. Hány napja késik?
2013. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy még nem késik. December 21-én voltunk együtt, ez volt a menstruációm utolsó napja, tehát jövőhét közepe tájékán kéne megjönnie. Csak attól ijedtem meg, hogy pár napja a mellem elkezdett fájni, feszülni, pedig nekem nem igazán szokott. A kalkulátor szerint pont mostanság van peteérésem, melynek ez is lehet az egyik tünete. Csak megijedtem, hogy véletlenül terhesség...
2013. jan. 8. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Igen, valóban lehet tüszőérés tünete is...
2013. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
28-30 naposak szoktak lenni, szóval szerintem kb. 15-16-a körül kéne megjönnie. Csak a clear blue-nál nagyon idegesít az a vékony csík... :(
2013. jan. 8. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nekem még csak 21.,-én kellene megjönnie, a melleim nehezek,fájnak a bimbóim olyanok mintha folytonos izgatás alatt lennének úgy kiállnak és alig viselem a melltartót is és ha nem veszek fel a felsőmet ha csak hozzá ér.Mi dec. 26,27,28,29.-én feküdtünk le (megszakításos védekezéssel) és elvileg 3.-án kellett, hogy ovum legyen.Kizártnak tartom, hogy terhesség jele lenne,már csak azért is mert nagyon korai még, mivel 21.-én kell megjönnie.
2013. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm a válaszod, ezzel most megnyugtattál kicsit. Lehet, hogy csak bemesélem magamnak a dolgot. Igazság szerint a clear blue ijesztett meg (igaz, nem reggeli első vizeletből csináltam, hanem reggel 8 óra körül, majd 9 fele egy x-epilt, ami láthatóan negatív lett.)Olvasgattam itt a gyk-n is, és a 2 végletet írják. Vagy azt, hogy mindegy, milyen vékony a csík, akkor is terhes vagy, vagy pedig áhh, ez a clear blue hibája, ez nem számít pozitívnak. Az imént egy Romedet is csináltam, szintúgy negatív. De nem tudom sajnos...
2013. jan. 8. 21:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát remélem segítettem vele és az lesz a végeredmény,amit szeretnél.Sok sikert :)


A

2013. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!