Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 éve szedem a Triregol...

Ha 5 éve szedem a Triregol fogamzásgátlót, lehetséges, hogy már nem eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!22 éves lány vagyok aki a párjával már 7 éve együtt van és NAGYON-NAGYON jól megvagyunk és szeretjük egymást......és ez csak erősödik bennünk!Igazán komolyan fogjuk fela z életet, és bizony már szeretnénk gyereket...(nem azonnal...de már jó lenne)

5 éve szedem a Triregol fogamzásgátlót, és nem halottam róla jókat.Félek hogy nem lehetek terhes! Ti mit halottatok erről a gyógyszerről.....hogy kell abbahagyni a szedését...és milyen gyorsan eshetek teherbe????Segítsetek???Köszi


2007. szept. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Èn is pa´r évig szedtem a triregolt.azta´n egyszer csak jött egy köztivérzésem,kiderült,hogy már nem szívo´dik fel a szervezetemben.Ekkor beesett egy nem kíva´nt terhesség.nem lett szép vége.Nekem is mondták,hogy nem igazán jó gyo´gyszer mert elég magas a hormon tartalma.Ekkor váltottam gyógyszert.

ha abbaszeretnéd hagyni,beszéld meg az orvosoddal.

Azt mondják min.3 hónap ami´g kiürül a szervezetböl.

Nekem mégis 1 év kellett,mire teherbe estem.Már én is fe´ltem,hogy valami gondd van.Ès ha´la Istennek,most boldog 21.hetes terhes vagyok.

Ha a gyógyszert abbahagyod,minden eggyüttlétnél védekezzetek!!!

Ne izgulj minden jól fog alakulni.

2007. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapot várni kell a gyógyszer kiürülésére az anyuka és a baba egészsége érdekében. Attól ne tarts, hogy a hosszas szedés miatt nem eshetsz teherbe, hiszen a nő fogamzóképes életéveihez viszonyítva ez az 5 év elenyészően kevés. Ha megvárjátok a szervezetedből való kiürülését, nem lehet semmi baj. Egyébként a mai gyógyszerekhez képest ennek még magas a hormontartalma, már nem is nagon szokták felírni az orvosok.
2007. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ ÉN TAPASZTALATOM NAGYON JÓ.UGYANIS 10 ÉVEN KERESZTÜL SZEDTEM A TRI-REGOLT ÉS AMIKOR ÚGY DÖNTÖTTÜNK,HOGY KIS BABÁT SZERETNÉNK ABBAHAGYTAM A SZEDÉSÉT.KB 4 HÓNAPIG MÁSHOGY VÉDEKEZTÜNK.AMINT LETELT A 4 HÓNAP ELKEZDTÜNK RENDESEN PRÓBÁLKOZNI ÉS 3 HÓNAP MÚLVA TERHES IS LETTEM.MOST EGY GYÖNYÖRŰ KISLÁNYUNK VAN
2007. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 5 évig szedtem a Tri- Regolt és most van 2 gyermekem, akik az első próbálkozásra "összejöttek". 9 és 1 évesek.
2009. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!