Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki elolvassa a kérdésem,...

Aki elolvassa a kérdésem, elmondaná röviden az Ő történetét?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen érzetétek először, hogy kisbabát szeretnétek?És hány évesen született meg az első babátok?Előtte mit tettetek, hogy egészséges legyen?(vitaminok, életmód, stb.)Köszönök szépen minden választ!
2013. jan. 17. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akartam gyereket. Nagyon nem. Előtte minden nap ittam, cigiztem. Majd gyógyszer mellett 20 évesen teherbe estem. Megtartottuk, ő a mindenem, nem tudnám elképzelni az életem gyerek nélkül. Pozi teszt után abbahagytam minden káros szokást, egészséges kislányunk született. Azóta visszaszoktam sajnos a cigire, de abba hagyom ismét.
2013. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először véletlenül becsúszott, mert nem ügyeltem a hasmenés és fogamzásgátló egymásra hatására. Ekkor még nem akartam, de örültem neki, sajnos nem maradt meg :( Utána rá két évre éreztem először, hogy most már szeretnék babát. Ekkor 25 éves voltam. Most 29 leszek, idén már nekilátunk a próbálkozásnak. A kettő között eltelt időben kiderült, hogy PCOS-IR-em van, ezért rengeteg mindenen változtattam, más ember vagyok, mint 4 éve. Az ételek mennyisége, minősége, eloszlása, sport, vitaminok, relaxáció... napokig sorolhatnám. Fokozatos életmódváltás volt, és csak jó dolgokat tapasztaltam. Remélem, idén eljön a mi évünk és lesz egy kisbabánk.
2013. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tinikoromban gondoltam először, hogy babázni akarok. Persze ez átmeneti volt, nőiesedés, felnőtt lét, párkapcsolat utáni vágy... 19 évesen már azt mondtam, hogy első a tanulás, munka és majd valamikor. Egyébként tiniként is olyan 22 évesnek éreztem az ideális kort. Most 24 vagyok és várjuk az első babát. Tavaly éreztük úgy mindketten, hogy eljött az ideje 5 év együttlét után. Szedtem tervezés szakaszának terhesvitamint, alkalmanként ittam csak alkoholt, akkor is keveset. Sosem dohányoztam, kávéztam, úgyhogy ezekkel nem volt gondom.
2013. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26 évesen gondolkoztam rajta el először, addig valahogy eszembe sem jutott.

Belevágtunk. 9 hónap múlva meglett a baba. :)

Szóval az elhatározásunkhoz képest egyből jött a kislányunk.


Vitamint szedtem, mikor terhes lettem, előtte nem.

Káros szenvedélyem nem volt.

2013. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akármikor megláttam egy kisbabát, mindig az jutott eszembe, hogy én is szeretnék, persze ilyenkor ez még csak felszínes gondolat volt, 0 mély tartalommal.

Mikor a barátnőm terhes lett, akkor már erősebben éreztem, hogy én is szeretnék egy picurkát, ekkor 22 éves voltam, de ez a vágy sem volt még az igazi.

Majd 24 éves koromban jött az első olyan érzés, hogy oké, rövid időn belül tényleg jöhetne egy baba, ekkor már 7 éve voltam a férjemmel. 2-3 hónap múlva kezdtünk igazán próbálkozni, addig csak játszottunk a gondolattal. 2 hónapra rá meg is fogant a fiunk. 25 évesen szültem.


Előtte nem tettem semmit. Nem szedtem vitaminokat, de azt amúgy sem, sajnos gyümölcsöt is keveset ettem, dohányoztam, éjszakában dolgotam, többször kimaradtam a kollégákkal iszogatni... éltem a fiatalok életét.


Már 3,5 éves a fiunk, visszaszoktam a cigire, újra éjszakában dolgozom. Ritkábban már, de előfordul, hogy iszogatunk a kollégákkal, és a férjemmel is.

2013. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!