Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a feltételei 2013-ban a...

Adrika kérdése:

Mik a feltételei 2013-ban a művi meddővé tételnek (petevezeték elkötésnek)? Milyen anyagi vonzata van?

Figyelt kérdés

3 gyermekem van és már nem szeretnénk többet.

Legkisebb fél éves.

Minden info érdekel a témával kapcsolatban!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. jan. 17. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

2006 júniusától Magyarországon már a 18. életévüket betöltött nők is dönthetnek arról, elköttetik-e petevezetéküket.Akkor is ha nincs gyereke.


[link]



Az ár viszont kórházanként eltérő, van ahol 30000 és van olyan is ahol 70000.

mindenképp előtte hyvj fel pár kórházat, hogy hol mennyiért csinálják?

2013. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 F.B.I. ***** válasza:
88%
Én úgy tudom, hogy csak 3 élő gyermek után lehet kérvényezni a művi meddővé tételt. jelenleg 80000ft.
2013. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Hát kedves második nagyon rosszul tudod !!!

Már 2006 közepén változott.

Miért nem csak az válaszol aki biztosra tudja a választ?

2013. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez tényleg így van (hogy 18 év felett bárki kérheti, gyerektelenek is), az elég nagy baj! Hogy dönthet valaki felelősen az elkövetkező 20 évéről? Így tényleg gyorsan el fog fogyni a társadalom...

Mellesleg, én is úgy tudtam, hogy csak 3 gyerek után lehet... De attól, hogy te ilyen okos és tájékozott vagy, még nem kell másokat lehülyézni! A 2. válaszoló azt írta "úgy tudom", nem azt, hogy 1000%, hogy így van. De te biztos jobban tudod.

Kedves Kérdező, a te esetedben már biztos, hogy megcsinálják!

2013. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol nem írtam azt a szót, hogy hülye

De tény, hogy mindenki vlaszol ész nélkül, akkor is ha nem tudja a választ

2013. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Múlt héten mondta a dokim, hogy változó, 60-150000 Ft közötti összeg.

Ha császár közben csinálják meg, akkor ingyenes.

2013. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 presitsné válasza:

Van 3 gyermekem az egyikük súlyos fogyatékos..

két éve született a harmadik gyermekem császárral (mind a 3-szülésem császár volt)nem kötöttek le mert nem voltam még 35-éves.Most megint terhes lettem óvszer mellett gyógyszert nem szedhetek epilepszia miatt. Mennyi esélyem van hogy lekössenek?és mennyiért?Sajnos a babát nem tudom megtartani kevés kereset és albérlet miatt.ha valaki tud valamit kérem válaszoljon...

2014. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!