Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alig 5 hetesen elvetéltem,6....

Alig 5 hetesen elvetéltem,6. napja vérzek ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. 5 hetesen elvetéltem, utána 1 napra voltam dokinál aki azt mondta nem kell kaparáson maradnom és 10 nap múlva menjek vissza. Eddig minden normálisan zajlott ahogy az átlag menstruációm szokott, de már a 6. napja vérzek. Nekem eddig mindig 5 napig tartott. Kevesebb mint az elején volt, de még mindig darabos.

2013. jan. 18. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pont 2 hetet véreztem vetélés után. Idősebb volt a terhesség ugyan, de az, hogy 6 napja vérzel még tuti nem kóros, majd a doki megnéz mikor mondta és minden rendben lesz, ne aggódj!
2013. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem az egyik vetélésem után majdnem egy hónapig volt vérzés, a második után kb. 3 hétig. ilyenkor tovább tart.
2013. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam 4 nap múlva úgy is megyek a dokihoz, ha addig sem múlik el remélem mond valamit! De a legjobb az lenne ha elmúlna.
2013. jan. 18. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetesen vetéltem el,kereken egy hétig véreztem utána.
2013. jan. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mára az az a 7. napra már csak nagyon nagyon kevés barna folyásom volt. Csak azért írom, hátha valaki szintén aggódik és ezzel is picit tudok neki segíteni. Jó volt, hogy megnyugtattatok.
2013. jan. 19. 20:15
 6/6 levendula07 válasza:
En is alig 5 hetesen veteltem el.Masodik napja verzek nagyon erosen,ami eleg darabos.Egyebkent nekem a terhesseg alatt is vegig volt barnazgatas, eloszor normalis menstrire gondoltam, mert pont azon a napon jelentkezett, aztan egyre gyanusabb lett a dolog...csinaltam tesztet + lett,hiszen tervezzuk a babat(elso probalkozasunk volt.)Sajna a verzes fokozatosan atment elenkpirosba. Fajdalmaim nincsenek,az orvosom szerint par nap mulva elmulik ez az eros verzes.Nagyon kellemetlen,mert masfel orankent cserelgetem a betetemet.Ejszaka alig tudok aludni,folyton felebredek,mert osszegyulik bennem a ver(bocsanat,hogy ezt irom).Egyebkent a HCG ertekem alapjan bizonyosodott be ,hogy terhes voltam,ultrahangon egyaltalan nem neztek.
2013. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!