Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre utaló jeleim...

Terhességre utaló jeleim vannak. Jövő héttől várható a menstruáció, de már érzem, hogy görcsöl a hasam, és meg fog jönni. Jó, ha a terhesség alat is megjön? Vagy nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Terhességre utaló jelleim vannak mint: derékfájás, hányinger, feszülő és nővő mellek.

De az a kérdésem lenne, hogy már leírtam azt, hogy 13ától várható a menstruáció, de már érzem, hogy görcsöl a hasam és, hogy megfog jönni. Ez jó ha terhesseg alatt is megjön?Vagy nem is vagyok terhes? Várom a választ köszönöm


2007. szept. 8. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ne éld bele magadat,mert ilyen hamar,nincsenek terhességi tünetek!az,hogy terhesség alatt jo e menstruálni,nem hiszem,van aki menstruál,de nem ez a normális!ne sresszelj ezen,éld a napjaidat természetessen,és ha nem jön meg,elöször csinálj egy tesztet,utánna ha pozitiv menj orvoshoz!én drukkolok,csak tudom,hogy nagyon rossz,ha bele éled magad,és utánna kiderül,hogy tévedtél!sok sikert!
2007. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"de már érzem, hogy görcsöl a hasam és, hogy megfog jönni"

Én is ugyanígy éreztem a várható menstruáció előtt néhány nappal, görcsöltem mint a fene, majd' szétszakadt a derekam, stb.

Aztán mégsem jött meg. Sőt! :))


És most már lassan a 8. hétben vagyok, de még mindig előfordul, hogy érzek olyat enyhén, mint amikor a menstruációm vártam. De ez normális.

Úgyhogy kis türelmet, remélem neked is csak vak lárma volt.:)


Ja, a másik. Nem egy esetről hallani, hogy terhesség alatt is volt menzesz, ez tehát önmagában semmit nem jelent..

Ha nem jön meg 13-án neked, akkor 2-3 nap után csinálj tesztet és kiderül. Sok sikert.:)

2007. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mensire utaló tüneteim voltak! Megnőtt a mellem, görcsölgettem...stb. Csak éppen nem jött meg végül! Csináltam 2 tesztet, és pozitív lett mind a kettő!
2007. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is görcsöltem, és azt hittem meg fog jönni, de terhes voltam (vagyok).

A hányinger viszont valóban korai lenne egy picit.

Várd meg, míg kellene jönnie, addig pedig ne aggódj!

Jön az a baba, ha akar!

2007. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!