Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk, de így még...

Babát tervezünk, de így még nem jártam, mi lehet ez? 5. -6 napja barnás"maszatolós" vérzésem van, de nem jön meg rendesen, enyhe hányingerem van, a melleim mint a beton és nagyon érzékenyek.

Figyelt kérdés
Már volt 2 ( 1 fiam van,a 2. babit 18 hetesen elvették, mert beteg volt :( ) terhességem és mindig barnázok mensi előtt , de az a mostani ciklus nagyon furcsa volt, nem igazán tudom hova tenni, pont félidőben 2 napig barnás nyúlós folyásom volt,elmúlt 4-5 napig semmi, aztán most már lassan 6 napja,ez a maszatolós , barnás valami...... Orvoshoz még nem akarok menni, mert úgy sem tud velem túl sok mit kezdeni, de azért már kezd aggasztani a dolog, lehet ciszta vagy valami hormonzavar????
2013. jan. 23. 11:57
 1/4 gabszem ***** válasza:
csinálj egy tesztet
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet egész nyugodtan beágyazódás is, csinálj egy tesztet.
2013. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Papajácsja ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok.... február elejére nem várom és 2-3 napja barnázom enyhén.... Kicsit megijedtem először de ezek a válaszok kicsit megnyugtattak :)
2013. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szintén valami hasonló a problémám,múlthónapban időben megjött,olyan volt amilyennek lennie kellett! Én amióta abbahagytam a fogamzásgátlót,7 hónapja,az addig /gyógyszeresen/karbantartott ciklusom kitolódott 30-32-34,de volt már 38 napos-ra is,de legalább megjött,és normális milyenségű volt! Most viszont a 24.-ik napon elkezdtem barnázni,és még azóta is tart,vagyis e hónap 16-tól mai napig! Mi is babát szeretnénk,de nem akar összejönni!Viszont már korábban is volt barnázásom,vagy közti vérzésem,de ez most egyikhez sem hasonló!Elég volt a tisztasági betét,de néha még az sem lett olyan,és csak a wc papíron érzékeltem valamilyen nyúlós barnás váladékot,de nem vért!Én ma megyek dokihoz,remélem jó hírei lesznek!
2013. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!