Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.10-én volt az első nap, s...

Aug.10-én volt az első nap, s mi 15-én,16-án,18-án,21, és 23-án voltunk együtt, a kalkuláto szerint a tesztet3-án lehet elvégezni, de ha pl.15-éhez hozzáadok 12 napot, akkor lehetett beágyazódás? Ha a mai teszt-, akkor nem lettem terhes 15-én?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanígy vagyok. 10.-én kezdődött a mensim.Tegnap néztem pont a kalkulátort,ami szerint valóban 3.-án lehet előszőr tesztelni.Nem hinném h a 15.-i aktusból lehet vmi,de ne legyen így.Biztos Te is olvastad h ebben az esteben az ovu 24.-e,tehát valószínűleg a 21.-i és 23.-iból lehetne vmi,azt hiszem.Én is izgulok,és is teszteltem ma de határozott -.:( Ami fura h napokig 36,7 volt a reggeli hőm,s tegnap 36,4 ma 36,3.Nem is értem,most vagy megin peérésem van,vagy megfog jönni,de ha szombatra nem várom akkor még nem korai a hőleesés?Azt is olvastam,h beágyazódásnál eshet vmennyit...Hát nem tudom.Te mivel teszteltél?

2009. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én Walentin tesztet vettem, 10-es, határozott - lett, amire számítottam is, de nagyon el vagyok keseredve. A hőmet nem mértem, mert akkor még jobban kattogna az agyam. Tudom, hogy hülyeség, de csak ezen jár az eszem, s minden jelet beképzelek már magamnak.
2009. szept. 1. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ezzel nem vagy egyedűl...Ismerem az érzést.Én clear Blueval teszteltem ma de mint említettem -.Tegnap Medi labbal teszteltem és ott van a 2. csík,igaz halvány de jól látható,viszont annyi rosszat hallottam róla ami a téves + val kapcsolatos h nem is hiszem el.Hát már tűkön ülök...
2009. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, drukkolok neked is és magamnak is. Nálad már legalább van egy halvány csík. Nálam semmi:-( Azért jó érzés, hogy nem csak én vagyok annyira oda + vissza. Nagyon félek a csalódástól, ismerem magam, tudom, hogy napokig magam alatt leszek, de legalább tuti biztos lesz a dolog.
2009. szept. 1. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos,hogy nem mindegyik tszt megbízható!

A másik dolog az,hogy a beágyzódástól számítottan kell a tesztet csinálni.Barátnőm éppen ma vett másik tesztet,23-ára (nem)várta,ma van 1-e,és csak most mutatta ki neki a pozitívat.

6-án,és 8-án nem védekeztek.

Remélem nagyon hamar összejön neked a babuci,mi s azon vagyunk hogy várjuk a p.é-emet.Most ovu tesztet használok.

Később csinálj másik tesztet is!Szurkolok neked,majd írd meg,hogy mi lett!!!

2009. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-án csinálok még egy tesztet, hátha. Köszi, hogy drukkolsz, én is nektek. Szerinted melyik teszt a legjobb? A mai 10-es Walentin volt.
2009. szept. 1. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!