Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tablettát kapott az...

Milyen tablettát kapott az akinek nem akart megjönni rendesen? Mit írnak fel ha két hónapja nincs menzesz és terhesség sincs?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én norcolutot kaptam. Már 5 napja szedem de eddig még nem jött meg.
2009. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még egy kérdés!Neked volt előtte valamilyen vizsgálatod például hormon vérből?

2009. szept. 1. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy ultrahangot csinált a doki, meg megvizsgált. Ezen kívül semmi.
2009. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És azt lehetett tudni hogy mi az oka hogy nem jön meg?Mit mondott a dokid?Mert nekem 2 hónapja semmi csak barnázok néha!
2009. szept. 1. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi konkrétat nem mondott. Nekem kb. másfél hetet késett és utánna mentem el a dokihoz (ez volt a múlt héten). Azt mondta, hogy ha nem jön meg a hétvégéig akkor előtte csináljak meg egy tesztet és ha negatív akkor kezdjem el szedni a norcolutot.
2009. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. szept. 1. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Te voltál már dokihoz?
2009. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen! De most csak egy Béta HCG tesztet csinál ami negatív lett! Most várunk két hetet és ha nem jön meg akkor gondolom kapok én is valamit!Azt még nem mondtam hogy nekem volt három hónapja egy vetélésem sajnos!Kicsit felborulhatott a hormonháztartásom.
2009. szept. 1. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan rendbejövünk mind a ketten! :)
2009. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem!Minden jó neked!Köszi a válaszokat!
2009. szept. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!