Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki hogy milyen hajszálnyi külömbség van a premenstruácios előjelek és a terhesség első feltűnőbb jelei között?

Figyelt kérdés
Az a helyzet all fenn nalam a menstruacios ciklusaim az utobbi idoben nem voltak teljesen kiszamithatoak az orvosi javaslat a kornyeztvaltozas es a stresszmentes elet volt. Ezt kiviteleztem es valoban az utobbi 1-2 honapban helyreallt. Most jon a gubanc. Normal esetben annyi elojelem szokott lenni mensi elott hogy faj a mellem es mikor a hasam is elkezd fajni meg is jon. Most az a helyzett all fenn hogy ismet elkezdett fajni a mellem ugy ahogyy annak kell "normal" esetben de ez elkezdett egyre kellemetlenebb lenni. Melltartoban mar alig birtam letezni de az izgalom csak ez utan jott. Vartam higy megjon es jott is egyetlen csepp barna. Se tobb se kevesebb es itt abba is maradt. Menstruacios gorcsok jonnek csak jonnek de ver nem. A derekam az egyik oldalon olyan szinten fajt egy-ket napig le sem birtam hajolni. Most is fajdogal de mar jo. Az alhasam olyan mintha kulon eletet elne. lathatoan es erezhetoan meg van duzzadva a mehem es a mellem is. Ezen felbuzdulva vettem egy tesztet delutan de mivel nem kellett pisilnem felgyorsitottam a folyamatot ittam ittam es lam sikeult pisilni kicsit de a teszt erdekes modon negativ lett. Sokan azt mondjak ez csak menzesz lesz,mas azt mondja hogy igy nem szabad tesztet csinalni mert ha egy kicsi hcg is van a vizeletben azt is felhigitom. Velemenyek? Esetleg valaki el tudja nekem mondani mi a kulombseg a ket elojel kozott? Dokihoz nem tudok csak ugy elmenni kulfoldon vagyok! Bocsi ha hosszura nyult. Koszonom a valaszokat elore is.
2013. jan. 28. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csinálj még egy tesztet, de reggeli első vizeletből!

Egyébként nem lehet különbséget tenni, mert tényleg ugyanazok a tünetek!

2013. jan. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy dontottem varok meg egy -ket napot es csinalok meg egyet. Koszonom a valaszt.
2013. jan. 28. 14:31
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Tesztelj egyet reggeli pisiből is! És igaza van az elsőnek. A tüneteket mindkét esetben a progeszteronszint megemelkedése okozza, ez sima peteérésnél is bekövetkezik ha nem vagy terhes, ha terhes vagy ott csak annyi a különbség hogy nem jön meg és a tünetek továbbra is megvannak, vagy még erősödnek is. De az erősödés csak az elmaradt mensi után következik be.
2013. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj tesztet.Teljesen uaz a két dolognak a tünete.Nálam 2 hét mensi fájdalom után lett terhességi teszt végezve pozitív eredménnyel.
2013. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!