Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja nem szedek fogamzásg...

4 hónapja nem szedek fogamzásgátlót. 3 hónapig nem estem teherbe (amit ugye ki kell várni). Lehetek már terhes?

Figyelt kérdés

még 1hét a menstruációmig, de nagyon izgulok. 1, 5évig szedtem a gyógyszert!

Nagyon szeretnék kisbabát


2007. szept. 9. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Általában 3hónapot ajánlanak várakozási idönek terhesség elött,ugyhogy szerintem mindent bele:)
2007. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan,mindent bele!sok sikert,én drukkolok!
2007. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
FELESLEGES IZGULNOD A TERHESSÉGI TESZ MEGMUTATJA,HOGY TERHES VAGY-E MÁR
2007. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, és ne is görcsölj! És főleg ne legyél csalódott, ha nem jön most össze! Egyébként lehetsz terhes akár... Hallottam olyanról, akinek a gyogyi után 1-2-3 hónappal sikerült is. Van akinek kellett 2 év. Változó!

Ne éld bele magad túlságosan, mert 1 hét alatt sok minden történhet. Nem mindig jön össze ripsz-ropsz! Ne add fel! :)

2007. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nekem pl. elég volt három (vagy négy?) hónapot várni, de barátnőmnek 2 év gyógyszerszedés után kb. háromnegyed évet kellett várnia, pedig igen gyakran próbálkoztak. Ez mindenkinél más...
2007. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hali! Én január óta nem szedek tablettát, én is próbálkozok, eddig sikertelenül. Megkérdeztük párommal az orvost, azt mondta, hogy akár 5-6 hónap is lehet a hatóideje miután abbahagytad. Ez elég rossz, mikor még nem tudtuk ezt, azt gondoltuk valamelyikünk esetleg nemzőképtelen. De szerencsére ezt már kizárhatjuk hála az orvosi vizsgálatnak. Remélem sikerül nekem is majd. Sok sikert mindenkinek aki babát szeretne! Lisa
2009. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!