Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges igy gyogyszer...

Lehetseges igy gyogyszer mellett is az ures napokon teherbe esni?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek, de voltam egyutt az ures napokon a parommal, most szombaton kellett volna megjonnie de meg tegnap se volt semmi, ma nagyon nagyon gyenge sotet barnam van nem suru inkabb mintha nyalkas lenne egy pici szurkalast erzek a hasam aljaban, melleim nem erzekenyek annyira h kimondottam eszre vegyem csak ha hozzaerek, pisiles kb felorankent, magas a pulzusum es alacsony a vernyomasom, kimondottan nyugodtnak erzem magam pedig meregzsak vagyok hanyinger nem olyan veszes h barmitol rosszul legyek de a szagokra nagyon erzekeny vagyok.yadinet szedek mar ugy kb masfel eve
2013. jan. 28. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzás gátló szedésekor,a 7 nap szünet alatt is védett vagy!Akkor lehetséges csak,ha elfelejtettél szemeket bevenni,esetleg hasmenés,vagy más gyógyszerek szedése is bezavarhat,valamint ha a gyógyszert nem nőgyógyász írta fel,a te saját szervezetednek megfelelőt!
2013. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Védett vagy a gyógyszermentes napokon is. Ha netán baba van, az nem ezeken a napokon fogant, de erre csak akkor van esély, ha nem előírásszerűen szedted a tabit.
2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tobbszor fordult elo h 19:00 ora helyett ejfelkor vettem be mikor mentem aludni, ez is okozhatja a problemat??? h nem egy azon idopontban veszem be??mondjuk ritkan fordult elo h csak ejfelkor jutottam oda de azert megesett egy parszor
2013. jan. 28. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
javasolt az azonos időben bevétel,ami azt jelenti a reggel akkor ha lehet mindig reggel vedd be.Tehát 3 óra ide-oda nem okoz gondot.
2013. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ket napot kesett szoval szombat helyett hetfon jott meg de mar szerdan este nem volt semmi...remelem ez a masfel nap is eleg volt..mindig 5napot szokott lenni es idoben szokott megjonni miota gyogyszert szedek..van mar egy gyonyoru majd 5eves kislanyom es hat egyenlore nem tervezek masikat mivel a lannyal eleg sokat kell foglalkozni es nem sok idom jut magamra se plusz meg a vallakozasra is..azert koszonom szepen mindenkinek aki hozzaszolt :)
2013. jan. 31. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!