Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben vigyem a reggeli vizelet...

Miben vigyem a reggeli vizelet mintát a laborba?

Figyelt kérdés
Talán bután hangzik a kérdés, de azt mondta az orvosom, hogy vigyek egy kicsi, tiszta üvegben vizeletmintát Menotest-hez reggel. Nem néznek rám furán, ha valami egész más célra használatos kis üvegben viszem a mintát? Mi ilyenkor a szokás?
2009. szept. 2. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már úgy hogy mintát kellett vinnem.

Először patikai alkoholos üveget főztem ki sterilre.

De aztán megkérdeztem a patikustól,hogy tudna-e adni valami kis edényt erre a célra.

1dl-es csavaros tetős pohár kb 150 ft.Vettem is vagy 3 at,eltettem,kellhet még.

2009. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!nem fognak hülyén nézni ne aggódj,azt amibe viszed úgy is kidobják,ezért szoktam terhesen egy kisebb duncos üvegbe vagy valami kisebb edénybe vinni.
2009. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat! Tényleg úgy érzem, ez egy apróság, de azért nem akartam zavarban lenni miatta... köszönöm mégegyszer! :)
2009. szept. 2. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen erős pistás üvegbe viszem!:)
2009. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hihi :) ez aranyos volt, köszi! Nekem is most csak egy kis méretü dzsemes üvegem van, de akkor ezek szerint van olyan, mint az Erős Pistás :))) Köszi!
2009. szept. 2. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor éppen más nem volt itthon, megesett,h. fél literes ásványvizes üvegben vittem...Szerintem a kórházban láttak már mindenfélét, nem ütköznek meg akármin.

Aztán vettem kis gyógyszertári üvegeket, jól zárható, nem látja mindenki,h. mi a tartalma és nem is drága.

2009. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!