Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap este szeretkeztünk...

Ha tegnap este szeretkeztünk a párommal, az ovulációm pedig (bizonyítottan) ma van, akkor mennyi az esélye, hogy a tegnapi szeretkezéstől teherbe esek?

Figyelt kérdés
2007. szept. 9. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Esély van rá mivel ha jól tudom 68óráig is életképes egy spermium,de ez sokmindentöl függ.
2007. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
szia. tudtommal van rá esély, és ha igen, akkor inkább azok a spermiumok vannak többen, amiből később a lány lessz. mivel azok a kromoszómájú spermiunok tovább életképesek...
2007. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt olvastam, hogy az ovuláció előtti 3-4 naptól, az ovulációkor, és az ovuláció után 2-3 napig érdemes próbálkozni (ebben az időszakban van a legnagyobb esély), amúgy meg mindig! :) Próbálkozzatok sokat az a lényeg, és hogy ne görcsöljetek rá! Mi ezt tettük, és ha megsegített a Jóisten, akkkor van "valami"! Sok sikert!:)
2007. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pontosan így estem teherbe!:)

Mi az ovuláció előtti napon szeretkeztünk és sem másnap, sem azután nem volt alkalmunk együtt lenni. Még el is voltam keseredve, hogy megint elment egy hónap, hiába...

Aztán kiderült, hogy bizony tévedtem!

Sok sikert nektek is!:)

2007. szept. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte 100%-os az esély a teherbeesésre, ugyanis az érett petesejt pár napot kibír a méh ölelésében, és a spermiumok is. Tehát nem halt el egyik sem, amíg találkoztak.
2007. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!