Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Drukkolnátok nekem? Holnap...

Drukkolnátok nekem? Holnap tervezek tesztelni.

Figyelt kérdés

Kérlek, drukkoljatok nekem! Holnap reggel tervezek tesztelni... Tűkön ülök. Valójában az a gondom, hogy össze-vissza ciklusaim vannak, 22 naptól 102-ig mindenféle szám volt már, így nem tudom, hogy mikor van a peteérésem, illetve mikorra kellene nem várnom. (Már van 2 gyerekem, úgyhogy nem tervezem hormonokkal beállíttatni a ciklust, mert - szégyen, nem szégyen, de nagyon utálom, amikor megjön és nem örülnék, ha gyakrabban jönne meg...) Holnap lesz 32 napja, hogy utoljára megjött, úgyhogy lehet, hogy a tesztelés még korai, de (lehet hogy csak beképzelem magamnak) mintha éreznék tüneteket, és nem bírok még 2-3 hetet várni a bizonyosságra.

A tüneteim: néha szédülés, olyan "rosszul vagyok" érzés, ami nem émelygés, mellérzékenység, de ezek nincsenek minden nap és össze-vissza jelentkeznek. Ugyanígy éreztem már a petefészkeim környékén is szúrásokat, az alhasam is fájt már 2-3-szor úgy, mintha meg akarna jönni, de nem jött meg, hanem elmúlt a fájdalom, amíg aludtam. Szóval mindez lehetett peteérés is, beágyazódás is, de az is lehet, hogy semmi, és én nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy vajon mi történhet odabenn. Eddigi terhességeim különbözőek voltak, és már nem tudom, hogy mit is kellene érezzek...


2013. jan. 30. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor hajrá!

A megérzések sokszor nem csalnak azoknál, akik nincsenek rágörcsölve a témára!

2013. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy! Sajnos én eléggé rágörcsöltem, azt hiszem :( Igaz, hogy csak 4. hónapja próbálkozunk a 3. babával, de így is örökkévalóságnak tűnik. Amúgy a két gyerekem is ennyi idő alatt jött össze, nagyon bizakodó vagyok, de félek is, hogy újból kezdődik a menstruáció - most akkor mikor is lehet peteérésem? - bizonytalanság ördögi kör.
2013. jan. 30. 16:24
 3/20 anonim ***** válasza:

Szúrkolok neked :) eredményt írj!!!

Én 10.-ére nem várom,de szerintem nem vagyok terhes :(

2013. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok!!!

Az én ciklusom is nagyon kusza. Legutóbb 42 naposra sikeredett. Holnap én is tesztelek azért, bár nem számolgattam hisz nem tudom mihezt képest kellene.

Fél éve próbálkozunk! Holnap van a szülinapom és nagyon szép ajándék lenne...! :)

Megy a drukk!!! Majd irj, hogy mi lett! :)

2013. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Megírom, persze, kérlek, ti is írjatok!!! Köszi, hogy ha így távolról is, de szurkoltok értem/értünk!
2013. jan. 30. 16:48
 6/20 frászkarikaborsó ***** válasza:
61%
Drukkolok én is! én is hosszú ciklusokkal estem teherbe, én vezettem hőgörbét hogy legalább tudjam mikorra várjam.. így azt is tudtam mikor kell tesztelnem. Ha mégis sikertelen lenne ez a ciklus, azt ajánlom kezdd el! egy 100 napos ciklusnál nem mindegy hogy az utolsó három hónapot vagy az utolsó két hetet izgulod végig...
2013. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap tesztelek. Már a sokadik napon vagyok :S

De szurkál lent. Ez most csak egy olyan megérzés teszt lesz. De nagyon reménykedem benne. Novemberben hagytam abba a gyógyszert. Első baba lenne.

Nagyon szurkolok, neked és nekem is :)

Majd mindenképp írd meg, hogy nálad mi lett az eredmény:)

2013. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szurkolok!Én hétvégén tesztelek,remélem együtt örülünk majd!

Írd meg feltétlen,hogy mi lett!Remélem baba van a dologban:-)

2013. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szurkolok én is értetek, bízok benne, hogy együtt örülhetünk majd mindannyian! Megírom, amint lesz eredmény!
2013. jan. 30. 18:43
 10/20 anonim ***** válasza:

18:02-es vagyok.

Nekünk semmi :(

Neked/Nektek szorítok

2013. jan. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!