Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció napján van vmilyen...

Az ovuláció napján van vmilyen jellegzetes hüvelyi váladék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tojásfehérjéhez hasonlító nyákot szoktak ÁLTALÁBAN tapasztalni, de lehet fehér krémes. És az is lehet hogy nincs.


Nekem pl mikor teherbe estem nem volt egyáltalán folyásom akkor és menzi előtt sem, pedig az előtte lévő ciklusokban pé-kor az a nyúlós, menzi előtt a krémes volt.

2009. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,hasznos volt!Tegnap este voltunk együtt a párommal és ma van ovulációm és a krémes váladékot tapasztalom,akkor ez normális!És jó időben voltunk együtt...:)))Már csak várnunk kell...Gratulálok a babádhoz!:)))
2009. szept. 2. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elkaptátok a legjobb pillanatot,de ha biztosra szeretnétek menni,akkor még ma is hajrázzatok,ugyanis az ovulációs tszt(ha csináltál),akkor a +teszt után 24-36órával lökődik ki a pete.

Mi is várjuk a 8-át,akkor kellene lenne ovulációmnak,mert mi is szeretnénk kisbabát.

Javaslom hogy kb:10-12nap múlva csinálj terhességi tesztet,és írd meg mi lett....

Sok szerencsét,és babásodást!!!

2009. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia kedves Előző!:)))Köszönöm szépen a válaszodat,igyekszünk,igyekszünk...:)Én is szurkolok Nektek,hogy bővüljön a kicsi családotok egy babóval!:)))Sok sikert!
2009. szept. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!