Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tesztelni még...

Terhes lehetek? Tesztelni még nem teszteltem, elég kusza a történetem, ami a következő:

Figyelt kérdés

Decemberben,több okból kifolyólag,több tabbletta beszedése is elmaradt.A párommal,december végén voltunk együtt,úgy,hogy máshogy nem is védekeztünk...ezek után januárban 1 nap késéssel megjött,bár nem olyan volt mint szokott(a tablettát bár pár szem kimaradt,de szedését folytattam,ovulációm elméletileg dec 30-án volt,és 31-én voltunk együtt)így lett menstruáció...de az elmúlt egy két hétben..furcsán érzem magam...hasi puffadás,fehérfolyás,szinte minden nap fáj a fejem,a melleim,bár nem feszülnek,de eléggé érzékenyek,gyakran van hányingerem,étvágyam hol nincs,hol megennék mindent.lehetséges az,hogy terhes vagyok??A teszt már kimutathatja??lehetséges,hogy terhes vagyok,csak a tabletta miatt volt ugyanúgy vérzésem??azóta abbahagytam a tabletta szedését,új levéllel már nem kezdtem...

Ha valamit,nem értetek,bocsánat,tudom,hogy eléggé kesze-kusza történet...de remélem,kapok rá választ..



2013. jan. 31. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha több szemet is kihagytál, akkor bizony előfordul, mivel elég egyet is kihagynod, ha jó időben vagytok együtt, akkor már abból is lehet baba.

És tudod azt szokták mondani azok a kismamák, akiknek megvan a vérzésük a terhesség alatt is egy ideig, hogy az a vérzés kicsit más, mint a rendes.

Szóval ne legyél kétségek között, hanem vegyél egy tesztet.

2013. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt tudom csak írni, amit az előttem szóló. és ha tényleg terhes vagy, akkor tuti kimutatja már, hiszen ha jól számolom január közepén jött meg, és akkor kb (utolsó mensitől számolva ami akkor dec közepén lehetett) 6 hetes terhes lennél.
2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 31. 18:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Csináltam,ma tesztet,ami negatív lett :( bár kételkedem a tesztben,mert a control vonal is alig látszott...tegnap este nagyon nagy fájdalmaim voltak lent,mintha szurkáltak vna...annyira fájt,hogy már ordítani tudtam volna....
2013. febr. 1. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
menj egy orvoshoz
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!