Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a vaterás...

Mennyire megbízható a vaterás one step 10-es teszt?

Figyelt kérdés
Milyen korán mutatott nálatok pozitívat?? Van olyan jó mint a patikában kapható 10-es tesztek?

2013. febr. 2. 14:14
 1/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
nekem a nemvárt napján délután pozitív volt, és nem tévedett.
2013. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. terhességemnél 9. napon halvány pozitív volt. A harmadiknál pedig a 10. napon. Semmi gondom nem volt a minőségével. (ovutesztből is ilyet használtam, az is jó volt. )
2013. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint DPO 9 és 10. nap volt pozitív már. Peteérés után ennyi nappal. (nemvárt előtt 5 és 4 nappal)
2013. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam is csak egyszer volt pozitív, nem tévedett. Előtte vagy 30-40 negatívat is csináltam, akkor sem. Hosszú ideje teszteltem már:)
2013. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, nekem a nevárt előtt 4 nappal már furán elszíneződött picit a széle, a nemvárt napján pedig pozitív lett. Íme:

[link]


[link]

2013. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor még nem kell aggódnom, ha a 9. napon negatív lett, ugye??
2013. febr. 3. 08:17
 7/9 anonim ***** válasza:
szia nekem is vaterás 10es tesztem van eddig mind negativ én 12dpon vok valoszinü nem vagyok terhes..
2013. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4/7, és 5/7-es válaszoló vagyok.

Sajnos azóta az előző, és ebben a ciklusban is csináltam több álpozitívat!!!!!!!!!!!!

Halvány csík, minden szögből és minden féle fénynél ugyanúgy látszott, negatívba áttéve is, csak nem tudtam egyértelműen eldönteni hogy szürke vagy rózsaszín.

Sajnos a mensim igazolta mindig hogy a teszt téved!

Két helyről vettem, szóval nem az a sorozat volt hibás.

Én nem veszek többet ilyet, az biztos!

2013. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is többször jártam úgy, mint az utolsó is.. :( Baba meg sehol...

Utolsó előtti mi újság? Teszteltél azóta??

2013. júl. 2. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!