Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június 2-án volt az utolsó...

Június 2-án volt az utolsó normális havim. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Június 2-án volt az utolsó normális vérzésem. Azóta volt kétszer egy nagyon kevés barnás folyásom. Nagyon fáradtnak érzem magam és állandóan wc-re kell járnom, főleg mostanában. Ahogy számoltam, jelenleg egy hetet késik a legutóbbo barnás folyáshoz képest. Nem védekeztünk a párommal, de nem ment el bennem.
2007. szept. 9. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen előfordulhat! Ugyanis a barna folyás is lehet jele...hiszen nem jött már meg akkor sem rendesen!A jelek is utalhatnak rá, de persze lehet mástól is!Az nem jelent semmit hogy nem ment beléd a párod előtte is van olyan váladék amiben már van sperma!Csinálj egy tesztet feltétlen és megtudod!De igen ELKÉPZELHETŐ!!!
2007. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek alapján elég valószínű, hogy terhes vagy!

Vegyél egy tesztet!

2007. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉN A HELYEDBEN MÁR RÉGEN VETTEM VOLNA EGY TESZTET ÉS BOLDOGAN ÚJSÁGOLNÁM HA TERHES LENNÉK.HA VISZONT NEM AKKOR A DOKIT KÉNE SŰRGŐSEN FELKERESNI NEHOGY VALAMI GYULLADÁS VAGY MÁS PROBLÁMA LEGYEN
2007. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat nem kell ezen gondolkodni és körmöt rágni.Irány a gyógyszertár és teszteld le magad.Ha már tudod,hogy jön a baba vagy éppen nem akkor végre megnyugodhatsz!!!

Szerintem ez a leglogikusabb amit tehetsz:)

2007. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeres a mensid, akkor kezdj el gyanakodni, hogy miért késik ennyit. Ha nem annyira rendszeres, akkor is vennék egy tesztet. Ha negatív lesz ha pozitív, szerintem mindenképpen menj el dokihoz.
2007. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!