Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Utrogestan kapszula a...

Az Utrogestan kapszula a peteérést is serkenti?

Figyelt kérdés

Mert 6 hónapja próbálkozunk és eddig semmi

Tegnap voltam nőgyógyásznál és utrogestan kapszulát írt fel mert minden mensi előtt barnázok.


2008. jún. 4. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is barnázgatok, 1-2 nappal előtte már tudom, hogy meg fog jönni. Ilyenkor úgy tudom van peteérés csak a ciklus 2. felében nem stimmel valami.

Hány naposak a ciklusaid? Volt hormonvizgsálat hogy felírta a gyógyszert?

2008. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
27-28 naposak a ciklusaim nem volt vérvétel csak ultrahang
2008. jún. 4. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van. És az ultrahangon látott valamit?
2008. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Monjuk hogy nincs peteérés, vagy egyéb gondot nem fedezett fel?
2008. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok kérdésért, de mennyivel előtte barnázgatsz? És fáj is olyankor a hasad? Ugyan ebben a cipőben járok és végre valaki aki el tudja mondani a tapasztalatát!
2008. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát nekem úgy van hogy előtte van amikor csak 2 nappal de van amikor már 5 nappal ia elkezdődik ez a barnázgatás egyéb panaszt nem érzek talán igen néha szurkál a hasam meg fáj a fejem de nem vészes. a doki az ultrahangon nem látott semmit ami baj lenne de ez a barnázgatás hormonproblémára utalhat ezért írta fel ezt a gyógyszert mert ez helyre rakja ezt a problémát és pé-t is serkenti 3 hónapig kell szednem a ciklus második felébe és ha így sem sikerül a baba akkor kell visszamennem és alaposabban megvizsgál mert az a baj hogy 1 év próbálkozás után foglalkoznak komolyabban azzal hogy miért nem sikerül a terhesség remélem segítettem ti mióta probálkoztok?
2008. jún. 4. 13:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokat segítettél, köszi szépen!

Még annyit árulj el, hogy budapesti vagy-e és hogy a dokidat el lehet-e érni? Nekem sajna nincsen dokim, mert elment onkológusnak és mivel voltak különféle sintérek, akik nem is foglalkoztak a témával kéne egy olyan aki belátja, hogy a barnázgatás lehet oka a sikertelenségnek. Mi 3 hónapja próbálkozunk, de nagyon aggaszt az előtte levő pecsételgetés, mert azt olvastam amit Te is mondtál, hogy a megtapadás nem jön létre ha efféle hormonprobléma áll fenn. Előre is köszi!

2008. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még annyit az egy év próbálkozásról, hogy simán mondhatja azt az ember, hogy több mint 1 éve próbálkozunk, kivizsgáltak, rendszeresen járok orvoshoz és itt za idő. Nekem "szerencsém" van, mert több mint egy éve összevissza vérezgettem, 40-50 napig dőlt belőlem és úgy mentem el dokihoz, hogy tegyen rendbe mert babát szeretnénk.
2008. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen pesti vagyok és a doki nő mert én nőpárti vagyok email címe: www.cseherika.hu nagyon kedves nő én is most voltam nála először és nekem nagyon szimpi volt. én úgy vagyok vele hogy nem hazudok mert nem tudom milyen következménye lenne. szerintem menj el hozzá és őszintén mondd el a problémádat remélem sikerrel jársz. szoktál hőmérőzni? állítólag az is nagyon jó én ebbe a ciklusba kezdtem el kiváncsi vagyok csak az a bajom hogy ma is felment a hőm pedig már a pé-t várom ha van.
2008. jún. 4. 13:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is az van, mint a kérdezőnél. Én voltam vérvételen, de csak a ciklus 3. napján, és az eredmény rendben volt, csak én azt olvastam, hogy a ciklus során összesen 3 vérvétel kell. A barnázásról én is hasonlókat olvastam. Sajnos a dokim nem foglalkozott túlságosan a hormonjaimmal, inkább a szervi eltéréseimet próbálta helyrehozni, a többivel augusztusban kezd el foglalkozni. De az számomra megnyugtató, hogy erre van gyógyszer.
2008. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!