Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen egy spermavizsgálat?

Milyen egy spermavizsgálat?

Figyelt kérdés
A lényegét tudom, de félek, hogy kellemetlen (ciki) lesz a páromnak. Normálisan bánnak az emberrel? Elkisértétek a párotokat?
2008. jún. 4. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem a sogornőmék voltak. ciki volt nekik. bemehetsz vele asziszem . és az a legcikibb az egészben mikor leadod ott a tbbi várakozoban lévő emberke meg látja.
2008. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. Az a ciki, ha valaki nem megy el. Szinte mindenki azért van ott (legalábbis ahol mi voltunk), mert meg kellett ilyen-olyan okból kifolyólag vizsgálni a spermáját, úgyhogy totál nem ciki.

Sok sikert!! :o)

2008. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki.
2008. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk egy kicsit kellemetlenül érezte a férjem magát. Kijött a dokitól a kis műanyag pohárkával és bevonult a WC-re. :) De kit érdekel, hogy mit gondolnak? Nekünk azt mondta a doki, hogy segíteni lehet, ha nem menne, de 5 nap megtartóztatás után erre nem volt szükség! 2 perc alatt végzett!! :) Sok sikert!
2008. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, csak nyál ne kerüljön bele! (az előző hozzászóló voltam)
2008. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd "mellette" leszek ... ((o:
2008. jún. 4. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
szarintem sincs benne semmi ciki! a lényeg,hogy mindent megtesztek a jó ügy érdekébe! szerinted más miért van ott?
2008. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És pontosan hol végeznek ilyen vizsgálatot?
2009. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!