Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után mikor érdemes...

Beágyazódás után mikor érdemes már tesztelni?

Figyelt kérdés
Ha úgy sejtem, most volt a beágyazódás nagyjából, mikor teszteljek először, 3-4 nap pl.?
2013. febr. 10. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Majd ha nem jön meg a menses akkor!

Addig csak kidobott pénz tesztekre, meg idegesség ha negatív!

A beágyazódást nem lehet érezni...

2013. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
természetesen nem éreztem, egy pici barnázás volt, azt szokták mondani, akár annak a jele is lehet, mindez a 9. dpo-n kb.
2013. febr. 10. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A legszuperebb tesztek is max a nemvárt előtt 1 nappal halvány csíkosak, előbb teljesen értelmetlen tesztelgetni.
2013. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
ha nem félsz a felesleges csalódástól akkor 3-4 nap múlva már tesztelhetsz mert lehet hogy kimutatja, de ha nem akarsz feleslegesen szar hangulatba kerülni egy negatív teszt miatt akkor inkább várj addig amíg nem jön meg, mert akkor már biztosabban kimutatja.
2013. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem űber halvány tesztem volt (10-es) a nemvárt előtt 4 nappal! Az a baba sajnos nem maradt meg, viszont a teszt 2 naponta szépen erősödött.

Ennek ellenére én is azt mondom, érdemes kivárni legalább a nemvárt napját. Tudom hogy nagyon nehéz, de gondolj arra hogy kismama vagy, beszélgess a Pöttyöddel, így jobban telik az idő.

HA a nevárt előtt nincs 2. csík, az még nem jelenti azt hogy nem vagy terhes, mint ahogy az sem, ha van, de aztán a mensi körül mégis elhal (mint nekem; fokozatosan halványodott az erősödés után, és másfél héttel a nemvárt után sajnos egy késő menstruációval elveszítettük).

Drukk neked, de csak akkor tesztelj ha sok olcsó teszted van, és nem félsz az esetleges csalódástól. MAjd írd meg hogy mi a helyzet!

2013. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most direkt nincs itthon teszt, mindenképpen szeretnék várni a 12. dpo-ig legalább, hátha akkor már lesz valami halvány, egyébként egyetértek azzal, hogy pont a csalódás miatt jobb az elmaradt mensesig várni, csak hát amikor az ember maga éli át, a logika és észérvek eltűnnek:))
2013. febr. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!