Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan elképzelhető hogy...

Olyan elképzelhető hogy gumival való védekezésnél lyukas volt a gumi de nem vettük észre, nem tűnt fel? Utána a sötétben nem ellenőrizgettük.

Figyelt kérdés
Felnőtt emberek vagyunk, nem baj ha jön a baba, csak nem tudom hova tenni hogy mikor és hogyan eshettem teherbe.
2013. febr. 14. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

már teszteltél pozit?:)

nekünk egyszer lyukadt ki, de egyből észrevettük, érzésre, nemcsak szemre, ráadásul ugye a "cucc" akkor durván jön kifelé:) illetve utána. egyértelmű volt.

2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát sok minden előfordulhat..mondjuk én még nem jártam így...

Egyik barátnőmnek volt már dolga lyukas gumival, és ő onnan vette észre, hogy mikor ment mosakodni utána, folyt belőle az ondó...utána nézték meg a gumit...

2013. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy régi barátnőm ugyanígy járt. Nem tudják a mai napig, mi történhetett, mert rendesen felhúzták, használták, levették, elcsomózták, nem gondolták, hogy bármi gond lehet, úgy történt minden, mint máskor, és mégis besikerült. Ők elvetették, sajnos. De a történet örökre bennem maradt.
2013. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Na hát nem tudom elég ciki...de szóval nekem viszonylag sok nedv termelődik orgazmusnál szóval nem tűnt fel hogy több lenne vagy szóval nem olyan lényegesen több mint mikor védekezés nélkül csináljuk.

Lezuhanyoztam és kész semmi se tűnt fel.

A férjem a sötétben zsepivel lehúzta a gumit és értelemszerűen kidobta neki se tűnt fel semmi.

Igen ma teszteltem halvány pozitivat. Nem vagyok elkeseredve vagy ilyesmi csak nem értem, nem tudom hova tenni.

2013. febr. 14. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
nyilván akkor ilyesmi lehet:) szerintem már úgyis mindegy, boldog babavárást neked!
2013. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm csak elég meredek ha mondjuk azt hiszi vki hogy védekezett aztán mégse (gondolok itt tinikre vagy ahol nem szeretnének már több babát). Én mindig azt hittem, ilyen nem lehetséges.

Mindegy köszi a válaszokat

2013. febr. 14. 15:49
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez állati ritka, ha valaki régóta használja, jól teszi fel, odafigyel. azt hiszem benne is van, hogy használat, vagyis szex után nem árt ellenőrizni. mi, miután egyszer kilyukadt, párszor nagyon alaposan átnéztük még utána.
2013. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát már egy jóideje használjuk, mindig ugyanazt a márkát vesszük, most is ugyanabból a dobozból volt az összes nem piacos gagyi vagy ilyesmi:) Ezért sem értem hogyan sérülhetett meg. Mert más magyarázat nincsen.
2013. febr. 14. 15:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismerős mondta egyszer, hogy állítólag az óvszerek megbízhatósága 97% körül van.

Mondjuk ez nekem kevésnek tűnik, de biztosan nem 100%, csakúgy mint a tablettáé.

2013. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon aranyos történet, mert nincs akadálya a babavállalásnak. :-) Úgy értem valamiért meg kell születnie ennek a picinek. :-)
2013. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!