Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 15-16ra,...

Ki nem várja február 15-16ra, azaz a hétvégére? Tünetek, mit éreztek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem vársz? milyen tüneted van? vagy most mivan?

28/f

2013. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves 28/f, talán te is teherbe szeretnél esni, hogy itt olvasgatsz?

Aki gyermeket szeretne, mint a kérdező és aktívan próbálkoznak, az a menstruációt nem várja. A tünetek pedig a korai terhestünetekre vonatkozik.


Egyébként én holnapra nem várom, ma már nem bírtam ki, csináltam tesztet, ami vagy halvány, vagy száradási csík, tehát negatívnak veszem. Tünetek semmi, még a menzeszre sem, pedig ilyenkor már enyhe görcseim vannak. Mit érzek? Türelmetlenséget. :)

Nálad mi újság?

2013. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én olyan 17 re várom inkább figyelembe véve a ciklusaim átlagos hosszát, de az elmúlt időszakban volt rövidebb is úgyhogy ma reggel teszteltem, de teljesen negatív sajnos.

A mellem fáj és húzódik meg szúrkál, amit korábban sose szóval reménykedek kicsit, de nem élem bele magam azért.

2013. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mára nem várom, mivel napok óta szép, erősödő csíkjaim vannak, remélem, nem is jön:))))
2013. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 16-17.-ére nem várom!Azért nem tudom pontosan,mert januárban 27napra jött meg,de amúgy meg 28naposak a ciklusaim!Nekem csak a hasam fájdogál néha néha illetve pontosabban szurkál és azt vettem észre ha sokat gyalogolok akkor jobban fáj!Reménykedek!Izguljunk együtt!
2013. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,na elkiabáltam az előbb,most pl.úgy érzem,hogy leszakad a hasam alja!Nem tudom,hogy mi ez?!Remélem baba van a dologban!Drukkolok Mindenkinek!
2013. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem múlt hónap 19-én este jött meg, amit 20-ra számolok, tehát ma vagy holnap kell megjönnie, vagy késik 1-2 napot:, mint mostanában szokott. Tünetek: feszültség elmúlt, mellfájás nagyon enyhe (azért érzem), hasfájás erős (reggel gyógyszert is vettem be), hüvelyszárazság, kimerültségérzés kb 2-3 naopja, puffadás. Csak ennyi:) Sztem ezek mensijelek:(
2013. febr. 15. 15:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem sajnos: tegnap este megjött:( Ez volt a 7. sikertelen hónypunk:(, elkeseredtem.34 évesek vagyunk a férjemmel, 1. baba lenne, ha lenne.
2013. febr. 16. 08:25
 9/11 anonim ***** válasza:
:(( Ó sajnálom....én a harmadik vagyok aki 17.re vártam, de azóta most reggel teszteltem egy nagyon halványat.:)
2013. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is 17ére nem vártam,de ma reggel megjött!Még bizakodó voltam,(gondoltam holnap azért csinálok egy tesztet)mert nagyon sötét színű,barnás volt és váladékos!Azt olvastam,hogy akkor még lehet baba,de estére sajnos egészen élénk piros lett:-(El vagyok keseredve!

De Nektek továbbra is drukkolok!

2013. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!