Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március elejére?...

Ki nem várja március elejére? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én március 1-re nem várom. És te? Mióta próbálkoztok?
2013. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ti mióta próbálkoztok? Március 6-8 között nem várom. 9 hónapja próbálkozunk,tavaly (egy ève volt) egy vetèlèsem. :-(
2013. febr. 15. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( MI 2 éve próbálkozunk. Most kaptam gyógyszert, hogy legyen peteérésem + inszemináció volt, remélem végre sikerül. :) Drukkolok hogy nektek is sikerüljön!
2013. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kira0 ***** válasza:

Szia!

Én március 5-re nem várom. :)

Nagyon izgulok. :)

Drukkolok mindenkinek :)

2013. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én 4-ére nem várom :) nektek valami tünet? és megy a drukk! :))
2013. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok sajnos nekem ez a hónap nem jött össze. :( De nektek szorítok! :)
2013. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3-as nagyon sajnálom, fel a fejjel!!!

Nálam semmi tünet, bár még nemrégen volt ovum, szerintem 11-től hamarabb nem fog megjönni. De bízom benne, hogy sikerült! Drukkolok nektek!

2013. márc. 2. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 8-ra nem várom (kiírtam kérdésben is, hogy ki van velem és akkor vettem észre ezt a szurkolótábort:))

Szerintem nekem nem lesz a nyerő hónap, csak kicsit fáj a cicim, de semmi extra. Mikor egyszer sikerült (csak korán elment) nagyon sok dolgot vettem észre magamon.

Mindenesetre a remény hal meg utoljára, szóval szurkolok magamnak és minden kedves kismamijelöltnek!!!

2013. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!