Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a teszt abszolút negatív...

Ez a teszt abszolút negatív vagy esetleg van rajta ott egy halvány második csík (kép)? Nem nagyon értek hozza de olyan nekem, mintha lenne még egy nagyon halvány (vagy csak szellemeket látok:D).

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. febr. 19. 11:20
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
vettem egy tesztet és most megcsinálom. nem szeretnék terhes lenni, márciusban leszek 22 éves és egyetemista vagyok. :(( de abortuszellenes is, úgyhogy ez nem valószínű felmerülne. na megyek
2013. febr. 19. 11:57
 22/44 anonim ***** válasza:
írd majd meg mi lett!
2013. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt.
2013. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Na megcsináltad???? IRjjj nagyon nagyon kiváncsi vagyok!! nekem is ilyen volt a tesztem szombaton!!!!!
2013. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szeretnéd ezt a babát, akkor máskor kicsit jobban ügyelj. Kíváncsian várom az eredményt. Ha viszont összejött a baba akkor a sors akarta így, és majd minden megoldódik.
2013. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Szombaton nekem is ilyen volt a tesztem...én negítavnak tekintettem,ezért vagyok nagyon kiváncsi az eredményre..habár nekem még egy hét mulva kell megjönnie...ugyhogy szellem csikom lehetett....KEDVES KÉRDEZŐ NEKED IS SZERINTEM CSAK SZELLEMCSIK
2013. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Ez negatív lett... Huhh most milyen hülyén érzem magam..akkor az mi lehetett?? :( Tényleg lehetett baba? Ez biztos?? Lehet a "havimmal" ment el...azt is én 'generáltam', forró fürdőztem, hogy jöjjön már meg mert fájt a hasam. Lehet, hogy ez az oka és amúgy lett volna baba?
2013. febr. 19. 12:16
 28/44 anonim ***** válasza:
68%

Hat ne haragudj kerdezo,de ez esetben akkor tobb eszed lehetne. 22 eves vagy, tehat nem tini, elvileg ismerned kene a vedekezest. Raadasul egyutt voltal a "fiuval", hat ez is inkabb ugy hat, hogy volt egy jo ested valakivel, aki nem is a parod,(de ki tudja ugye, mert nem ugy nyilatkoztal rola) de nem is vedekeztel, te is tudhatnad, hogy a terhessegen kivul nemibetegsegeket is el lehet kapni. Azt meg hogy abortuszellenes vagy, nagyon gyorsan felejtsd el, mert egy gyereket felelosseggel, es meg tobb penzzel fel is kell nevelni, te pedig meg eleg komoly es felelossegteljes sem vag hozza, hogy a anyagi reszet mar ne is emlitsem, ugyhogy ne akarj a semmire szulni. En is "abortuszellenes" vagyok, de sajnos vannak helyzetek, amikor lepni kell, ez van.

Mellesleg hogy a kerdesedre is valaszoljak, ha volt is baba, mar tuti nincs, mert ennyi idovel a mensi kimaradas utan tul halvany ez a teszt. Ugyhogy legkozelebb inkabb tegyel meg mindent, hogy ez ne foruljon elo.

2013. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Én pont középidőben voltam együtt a fiúval, azért is paráztam rá annyira, mikor nem akart megjönni. Lehet én ártottam neki a forró fürdővel? Zuhanyrózsát raktam a hasamra meg minden, mert egyik barátnőm azt ajánlotta annyira forró legyen a víz amit rácsurgatok a hasamra, hogy alig bírjam. Hát lett is erősebb havis görcsöm. Nem tudom..lehet csak fals teszt. :S De a petefészkemnél már 2 hete szúr, úgyhogy az biztos jelent valamit.
2013. febr. 19. 12:19
 30/44 anonim ***** válasza:
Hát ezt már senki meg nem mondja neked. Dokit azért keressed fel, hogy vajon mért nem jött meg rendesen a havid. Lehet amúgy pont akkor csináltad a tesztet mikor peteérésed volt. (ha jól tudom az ovu teszt képes megjósolni a terhességet korán, és ebből gondolom, hogy a terhes teszt is kimutatja a peteérésed) A HCG (baba hormon) és a peteéréskor levő hormon összetétele nagyon hasonló, és valoszinüleg csak ez okozta azt a halványka második csíkot.
2013. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!