Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél héttel menszesz előtt...

Másfél héttel menszesz előtt nagyon érzékenyek a melleim, megduzzadtak és fájnak. Éjszaka alig bírok aludni. Nemvárt előtt néhány nappal szokott hasonló lenni, de most más. Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Másfél héttel menszesz előtt bármit is érzel, az biztos, hogy nem baba. Gondolj bele, ilyenkor még el se indult a petevezetékből a méh felé! Még el sem kezdődött a beágyazódás, ninsenek terheshormonok, ha van is baba, az még alig pár sejtes sejtcsomó csupán.


Tudom, hogy minél előbb szeretnéd tudni, vagy legalább sejteni, de másfél hét kicsit túlzás szerintem. Még a legérzékenyebb nőknél is a nemvárt előtt 1-2-3 nappal mutat valamit a teszt, vagy a testük. És ne feledd: csak a beágyazódott baba jelent terhességet, nem elég, ha pusztán csak megfogan. A beágyazódás azonban csupán a nemvárt előtt 2-3 nappal fejeződik be...

2009. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez számodra szokatlan, akkor én csak biztatni tudlak! De persze mindenki más.

Nekem is csak mensi előtt 1-2 nappal szokott fájni, mikor babát vártam,akkor meg a peteérés után 3 nappal már érintésre nagyon fájt, és fokozatosan nehezedett a hasonalvás is. Már 16 napja fájt borzalmasan, amikor pozitív lett a teszt!

2009. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A peteérés utáni napokban már éreztem, hogy kezdnek fájni a melleim, napról napra jobban. A hőm is napok óta 37 fölött van folyamatosan.

Nem akarom beleélni magam, addig nem amíg a + tesztet nem látom. Csak különös, mert ilyent még nem tapasztaltam.

A "nemvárt" pedig hat nap múlva lesz.

2009. szept. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!