Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napos késéssel teszteltem...

7 napos késéssel teszteltem reggeli vizelettel Lilly-vel, Negatív lett, de még nem jött meg, van még remény?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is pont hét napja késik, holnap tesztelek. Csak pozitívan, amíg nem jön meg, addig akár baba is lehet.

Ne keserítsenek el az olyan válaszok, hogy ennyi idő után már ki kéne mutatnia, vagy hogy másnak már a mensi várható napja előtt pozitív volt a teszt.

Több ismerősöm is mondta, hogy csak később látszott a teszten a baba. Keresztlányom kishugát ki sem mutatta a teszt (pedig már 8 hónapos, gyönyörű baba). Munkatársam pedig nem is gondolta, hogy baba lesz, mert nem tervezték, a teszt is negatív lett és amikor már sokat késett, elment orvoshoz, aki mondta, hogy ez bizony 6 hetes terhesség.

Szóval ne keseredj el. Én sem teszem :)

2013. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyunk inkabb realistak. Inkabb gondold az ellenkezojet, mint alomba ringasd magad. Az ilyen hozzaszolasok mint az elozoe nagyon kedves meg minden, de o csak egy peldat hoz fel ami talan 100emberbol 1el tortenik meg. Nyilvan van ra eselyed, de sanszos, hogy mar kimutatta volna! Inkabb szurkolok, hogy az legyen, de nem foglak hiu abrandokba ringatni:) megy a drukk es ha 2 nap mulva is negativ, irany a doki.
2013. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 100 emberből egyel történik meg (bár ezen statisztika alapján nekem legalább 500 embert kellene ismernem, mert az elmúlt napokban legalább 5 ismerősöm mondta, hogy a tesztnek ne higgyek, mert neki vagy egy közeli ismerősének is negatív lett és baba volt mégis) És nincs okom kételkedni a szavukban, mint ahogy a tényekben sem.

Az én mindig napra pontosan érkező menstruációm egy hete késik. Minden nap szúr a petefészkem, vagy fájogat. Két napja émelygek minden ok nélkül vagy olyan ételektől, szagoktól, amiket eddig szerettem vagy közömbösek voltak. Aki rám néz, vagy mondom neki, hogy miket tapasztalok magamon -beleértve édesanyámat is- azt mondja terhes vagyok. Ok, nem mondom biztosra hogy úgy van, de most minden arra utaló jelet hagyjak figyelmen kívül, mert egy teszt azt mondta? Mondta már sokaknak, aztán mégsem lett igaza.

2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok, hogy az legyel:) de, dragam...az orovstol kerdezd meg, hogy ha tuneteid vannak akkor mar hcg hormon van!!!!!!!!HCG HORMON VAN, AMI AZT JELENTI A TESZT KIMUTATJA!!!!:) ha egy nem mutatja ki vegyel egy masikat is, es ha az is negativ a masik napon...akkor nem vagy terhes!:) nagyon szurkolok, hogy inde a kettotok babas legyen!

De azt hiszel amit szeretnel, nekem a nogyogyaszom kijelentette, hogy a legtobb nogyogyasz ettol maszik falra, amikor a nok azt mondjak hogy a teszt rossz! Elofordul hogy rossz de a masik kimutatja....ne legyel naiv... A hcg hormont ki kell hogy mutassa, nincs olyan hogy nem mutatja:)

2013. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, es a jelek abszolute lehetnek pszichesek is!! Sajnos...a testunk furcdasagokra kepes....en is meses pozitivat teszteltem, nem kellett csak egyszer pisilnem, es biborvoros csik lett:)


9hkm

2013. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom hogy az ismerőseim nagy része miért mondja, hogy nem mutatta ki nekik csak a 3-4. teszt illetve hogy már 5-6 hetes terhesek voltak amikor kimutatta. Nem akarok győzködni senkit, én inkább nekik hiszek, mint idegeneknek.

Egyébként egy blogon is olvastam egy anyukát, aki sorra tesztelte a negatívakat az ultrahangon meg ott volt a baba, meg szívhang és társai.

2013. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
amíg nem jön meg és volt 14 napon belül aktus, addig van remény. Lehet hogy ebben a ciklusban később volt peteérésed és amúgy is később jött volna meg, azért nem mutatja még ki a teszt.
2013. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a 8.nap, és még SEMMI! Még nem jött meg! Eddig... :D
2013. febr. 20. 15:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nem is jönne... :D
2013. febr. 20. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem reggeli vizeletből pozitív lett x-epil teszttel. Neked is hasonló boldogságot kívánok, mint amit én érzek :) Remélem lesz baba!
2013. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!