Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Ma vagyok az inszem...

Ozsi987 kérdése:

SOS! Ma vagyok az inszem utáni 10. napon és bevéreztem, vagyis mintha pecsételnék. Délelőtt lett egy foltom. Szerintetek megjön? Ez lehet annak a jele?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos valszeg annak a jele. Azért drukkolok.
2013. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódástól is.
2013. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a menses jele lesz
2013. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a mensessel elment a baba.
2013. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Bármi lehet, ilyenkor nehéz okosat mondani! Amit én tanácsolni tudok az az, hogy vigyázz rá, mintha ott lenne a pocakodban a legnagyobb kincsed. Kapsz esetleg progeszteronpótlást? Beszéltél az orvosoddal a vérzés után?

Én automatikusan 2*2 Utrogestan hüvelykapszulát kapok.

Nagyon szorítok neked hogy sikerüljön, és pár nap múlva pozitívat tesztelj! Írd meg feltétlenül hogy mi lesz, sokaknak segítesz majd a tapasztalatoddal!

2013. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Lehet annak a jele is, de lehet beágyazódásos vérzés is, drukkolok. Majd írd meg mi volt!
2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huhh... Nem tudom, hogy most sírjak, hagy örüljek. Február 11-én volt az inszemünk. 21-én lett egy foltom, 23-ától folyamatosan barnázok. Ma, a 14 napon vissza mentünk a BMC-ba, reggeli vizeletből csináltak 2 tesztet, mind a kettő halvány + lett.(Ez már ugye nem lehet, a tüszőrepesztőtől??!!) Vettek vért is, aztán a doki, írt fel még pár bogyót,(Utrogestan 3*2/ Duphaston 3*1/ Rutascorbin 3*1 + Elevit) hogy megerősítse a terhességet. Majd uh-ra kell mennem márc. 5-8 körül... Valaki volt már így?
2013. febr. 25. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!! Vigyázz rá nagyon, amíg jól beágyazódik!
2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
A barnázás a progeszteronhiány miatt lehet, arra az Utro jó lesz. De azért feküdj amennyit csak tudsz. Barátnőm is így kezdte, és nála elmúlt a barnázás és egyelőre rendben van a baba is, bár még nincs 12 hetes.
2013. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!