Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen eseteket/sztorikat...

Milyen eseteket/sztorikat tudtok arra, hogy valaki úgy lett terhes gumi mellett, hogy az látszólag nem volt lyukas? Magyarán csak minimális lyuk keletkezhetett rajta, ami csak egy pozitív tesztből tűnt fel.

Figyelt kérdés
Mi gumit használunk, és már 5. napja késik, 1-2napos késéseim szoktak lenni. Ezt nem is szánom kérdésnek, mert tudom, hogy vegyek tesztet, vagy menjek dokihoz, még várni szeretnék vele. De addig is foglalkoztat a dolog és érdekelnének más emberek esetei.
2013. febr. 22. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem vettél eddig tesztet? szerintem amúgy nincs pici lyuk. nekünk, amikor kiszakadt, közben továbbszakadt és egy bazi nagy lyuk volt rajta. tűtől tudna pici lyuk keletkezni, rossz használat miatt, vagy mert nem volt elég nedves a környezet, rendesen észre lehet azt venni.
2013. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs most pénzem tesztre, de maradjunk is ennyibe, mert tényleg nem szeretném most ezt megvitatni, hogy akkor gyerekre hogy lesz pénz, stb.


Használtunk hozzá vazelint is, tudomásom szerint az okozhat kárt a guminál.

2013. febr. 22. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, ez könnyen lehet.

nem mennék bele a gyerekre hogy van pénzed vitába, mert ezek szerint nem akartad, alapvetően, hiszen védekeztetek.

esetleg menj el SZTK-s orvoshoz.

2013. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A vazelin az tuti szétszedi az óvszert tudom mert mi is elkövettük ezt a bakit pedig felnőttek vagyunk a férjemmel, csak korábban sose kellett semmi ilyesmi és nem is gumit használtunk szóval etéren kezdőnek számítottunk, viszont teljesen észre lehetett venni a lyukat. Úgyhogy esemény utáni tablettát vettem be utána biztos ami biztos alapon.
2013. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Dokihoz szerintem még hiába mész mert ilyen korán még nem mutat ki semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát ami vagy annak a jele hogy terhes vagy, vagy annak hogy menstruálni fogsz, és szerintem arra magadtól is rájössz hogy ez a két lehetőséged van :) vannak pár száz forintos tesztek is, nem kell egyből a legdrágábbat venni, arra sincs pénzed?
2013. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítőkész válaszaitokat, és azt is, hogy senki sem hurrogott le a kérdésem miatt.

Sajnos most annyink sincs, amikor összejön egy kis pénz az megy élelmiszerre, nagyon rossz időszak jött most ránk, de bízom benne, hogy hamarosan helyre jövünk anyagilag. Ha 28-ig se jön meg, akkor kérek valakitől tesztre, bár akkor már biztos a terhesség, mert nekem évek óta 1-2napos késéseim voltak.

Attól hogy nincs pénzünk nem vetetném el, mert tervezzük a babát, csak úgy 1év múlva majd (és nem hiszem, hogy rossz anyja lennék ha megtartom, mert az anyagi sokat jelent, de nem mindent).

2013. febr. 22. 19:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sokan nem hiszik el, hogy vannak ilyen esetek, de nekünk pl. így fogant az ötödik gyerekünk (terveztük őt is, csak későbbre). Nem vettünk észre semmit az óvszeren... Nagyon meglepődtünk, de természetesen nagyon örültünk neki! Csodás baba, kár lett volna "kihagyni"! :-) Majd írd meg, mi a helyzet!
2013. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már egy hete késik. Sűrű fehér folyásom van, a mellem nagyobb (mint mensi előtt, de annyi a különbség hogy nem fáj). Hasam nem feszül úgy, ahogy szokott, a derekam viszont majd beszakad. Tesztet még nem sikerült venni, de már nagyon kiváncsi vagyok :)

Holnap megpróbálok egyik rokonomtól kérni rá.

Szerintetek reggeli elsőből csináljam, vagy már lehet délutániból is?

2013. febr. 24. 20:14
 9/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Küldd már el a címed privátban, veszek neked egy tesztet holnap és feladom postán.
2013. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett. én gondolok rád :)minden jót!
2013. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!