Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma este vettem ovulációs...

Ma este vettem ovulációs tesztet, de soha nem használtam, és szeretnék segítséget kérni. (Komolytalan, vicces kedvükben lévö emberkék kíméljenek) hogy müködik?

Figyelt kérdés
Mikor hasznàljam? Hogy müködik pontosan? Stb....

2013. febr. 27. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem le van írva a tájékoztatóban, hova kell pisilni. délután vagy este csináld, pár napig, amikor várható a peteérésed, szóval ciklus közepétől kicsit előrébb, mondjuk ha 28 napos, akkor 12-16ig. így tudod mérni, mikor erősödik, akkor és csak akkor pozitív, ha a teszt csík olyan, vagy inkább szinte erősebb, mint a kontroll csík. ha vaterán hasonló helyen vetted, biztos, hogy mártogatós (pisi kis pohárba, max jelig bele a csík, várni 10 másodpercet, letenni száraz helyre, 2 perc múlva értékelni), ha más fajta, lehet, hogy rá kell pisilni, de azt is lehet mártogatni, ez a teszten kell, hogy legyen.
2013. febr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 27. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!