Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 13. napján nincs...

Ciklus 13. napján nincs tüszőérés?

Figyelt kérdés
Voltam ciklus 3.napján hormonvizsg. most Uh-os ciklus követésen és kiderült egyik petefészkemben sincs tüszőérés!Következő mensi 2.napján kezdem a Clostyt,aztán átjárhatósági vizsgálat és ha ott baj lesz doki szerint egyből jön a laparoszkópia!Mi jöhet még?Nagyon félek a laparoszkópiától!Szerintetek lehetséges,h a Clostytól sikerül még a komolyabb vizsgálatok előtt?Tapasztalatok??

2013. márc. 4. 21:53
 1/10 A kérdező kommentje:
komolyabb vizsgálatok előtt a baba!(nem fejeztem be):)
2013. márc. 4. 21:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Először ki kéne deríteni miért nincs peteérésed. 3. napi hormonsorod megtudod írni?
2013. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze!

Lh/FS: 1.34 ez magas,de nem mondott semmit a doki h baj lenne

TSH: 2.140

Prolac: 371

FSH: 7.5

LH: 10.1

Ösztardiol: 25.9

Progeszteron: 3.0

Testosteron: 1.3

Kortiz. : 754 ami szintén magas!


Szerinted?Múlt hónapban látott egy tüszőt amúgy,ami meg nem repedt meg!:(

2013. márc. 4. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
A megnovekedett kortiol szint ugy tudon Inzulinrezisztenciara utal, ugyhogy amig nem csinaltatsz egy 3 vagy 5 pontos terheleses cukor es inzulinszint vizsgalatot, addig nehogy hagyd a mutetet, es a closty-t se szedd be, mert ha tenyleg IR, es eddig nem kezeltek, akkor tobbet artasz vele, mint hasznalsz. Amugy meg kezdj el keresni egy nagyon megbizhto endodokit, en ha pesti vagy a mensmentist ajanlom. Nekem is IR-em van, felborult peteeres nelkuli ciklusokkal kezdtem, es fel ev kellett csupan a babahoz. Holnap leszek 14 hetes. Sajnis biztos hogy emiatt nincs péd, ugyhogy tenyleg ne engedj semmilyen beavatkozat! A nogyogyaszok nem ertenek ehhez a problemahoz, mint ahogy a hormonokhoz se, ezert gondolom azt se mondta, hogy a tsh-d is, hiaba hatarerteken belul van, sok a babahoz, 1 koruli erteknek kellene lennie.
2013. márc. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez most komoly?Nem is értem,ha ennyire nem értenek hozzá a nődokik miért küldenek el hormonra?!Aztán meg nem tudják kiértékelni,vicc!

Megvárjam a ciklusom 23.napján levett vér eredményét vagy most is mehetek?Vidéki vagyok,de addig megyek míg nem találok egy jó dokit!Nekünk ez a 4. hónap,éreztem,h baj van,ezért visszamentem a dokihoz,megvizsgált és amikor mondtam h 40naposak a ciklusaim elküldött hormonra,aztán most kezdősött vna a nyomonkövetés,de nincs mit követni!:(Most itt tartunk!Pedig ő egy jó dokinak számít!(magánba járok)Köszönöm a segítséget!Aranyos vagy!:)Gratulálok a bébihez!

2013. márc. 5. 08:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus pcos hormon sor.

A pcost inzulinrezisztencia okozza, keress egy hozzáértő endokrinológust, leginkább a mensmentist ajánlom, erre vannak specializálódva.

2013. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
okés,köszönöm a segítséget!
2013. márc. 5. 09:22
 8/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá hogy a PCOS-t nem minden esetben IR okozza, de az esetek nagy részében valóban. Ahhoz hogy kiderítsék nálad mi a gond, endokrinológushoz kellene menned, és semmiképp ne szedd be a clostyt.
2013. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Úgy döntöttem mindenképp elmegyek egy endodokihoz és valószínűleg másik nődokihoz is!Én sem hiszem ,így laikus szemmel,h ez a jó megoldás!Még egyszer köszi mindenkinek!:)
2013. márc. 5. 13:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Holnap már megyek is endokrinológushoz!:)Kaptam időpontot!:)
2013. márc. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!