Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, az 5 napos embriót...

Lombikosok, az 5 napos embriót is lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Ha több embrióm is megmaradna az 5.napra, azokat amiket nem kérünk vissza, le lehet fagyasztatni? Vagy már késő ehhez az 5.nap?????
2013. márc. 11. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nekünk 6 naposan lett 3 embrió lefagyasztva. Mikor a beültetés volt ki is olvadt 2 embrió, be is ültették de sajnos biokémiai terhesség lett.
2013. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Le lehet fagyasztani, nekem is 5 naposak lettek fagyasztva legutóbb.
2013. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, hoyg le lehet akkor az ideális, elöbb nem nagyon van értelme.
2013. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
SZUPER, KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT :)
2013. márc. 12. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen le lehet, de én most kérdeztem a biológust és azt mondta, hogy ezek már sérülékenyebbek, így kevesebb ébred fel közülük, mint a hamarabb lefagyasztottakból, meg nem is indulnak neki annyira a fejlődésnek olvasztás után. Nekem is nagy kérdésem ez most.

De ha van kiket lefagyasztani sztem. érdemes, mert nem tudhatjuk ki ébred fel.

Mi megtettük.

2013. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!