Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes terhességi tesztet...

Érdemes terhességi tesztet csinálni az együttlétet követő 12. napon?

Figyelt kérdés

pénteken lesz 2 hete h együtt voltam a párommal és nem védekeztünk.. mikor érdemes tesztet csinálni?

19/L


2013. márc. 11. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még várnék a helyedben. 14. naptól már biztosabb hogy kimutatja, de még akkor sem biztos. De legalább már lehet halvány lesz.
2013. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pénteken csinálnék egyet, de mivel az ugye nem 100%, így ha nem jön meg időben, akkor is csinálnék egyet.
2013. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem.. akkor majd jövőhét hétfő felé kellene? akkor már biztosabb a dolog? és köszönöm válaszod.. sokat segítettél :)
2013. márc. 11. 19:05
 4/8 A kérdező kommentje:
igen erre énis gondoltam.. és úgy is lesz,csak már furcsállom magamat.. lehet csak bebeszélem magamnak,mert félek h terhes vagyok,de az utóbbi hétben állandóan eszek meg eszek.. megállás nélkül.. csokit csokival. sütit sütivel.. eddig nem volt ilyen.. de lehet csak tényleg bebeszélem már magamnak
2013. márc. 11. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jövő hét hétfőig kellene várni, csak 2-3 napot.
2013. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem.. köszönöm szépen a válaszokat.! és lenne még 1 kérdésem.! mindegy a nap melyik szakaszában csinálom meg a tesztet? vagy inkább csak reggel?
2013. márc. 11. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha reggel csinálod, koncentráltabban jelenik meg a hcg a pisidben(ha terhes vagy, és nem futkoztál éjszaka 87x wc-re). Mensi elmaradása után már majdnem mindegy mikor tesztelsz, nekem most pl. jó két héttel az elmaradás után, délutáni pisitől leugrott a tesztcsík a papírról, olyan erős volt... miért nem védekeztetek, ha nem szeretnétek babát? A falási roham lehet a mensi előjele is...

2013. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez nem a legjobb kifogás,de az az igazság h nem nagyon voltunk észnél mikor együtt voltunk.. épp azelőtt ittunk többet a kelleténél.. Rossz kifogás,de eszünkbe sem volt akkor h védekezzünk.. de ha összejött a gyerkőc akkor sem lesz nagy baj.! felneveljük akkor is.. hála istennek nagyon gyerekszeretők vagyunk mindketten :)
2013. márc. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!