Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Párom még nem, de én már...

A Párom még nem, de én már nagyon szeretnék picit! Hogy tudom rá venni a gyerek vállalásra? A többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, én 22 a párom 25éves biztos munkahely,jó anyagi helyzet tehát minden meg van a baba vállalásra,csak épp a párom nem akar gyereket. Egyébként sem látom úgy,hogy annyira oda van a gyerekekért... Ami életünk is rendben van boldog párkapcsolatban élünk,szerintetek hogyan tudnám meggyőzni hogy próbálkozzunk?? Hiába minden ő csak azt hajtja hogy majd 10 év múlva,de én nem akarok még TÍZ évet várni,volt már valaki ilyen helyzetben?
2013. márc. 12. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ne akard rávenni mert a vége az lesz hogy rákényszerítetted az akaratod és el fog hagyni - gyerekestül
2013. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk is így volt.. egy darabig.De én nem akartam rávenni,mert abból semmi jó nem lesz,hanem néha arról beszéltem, h milyen jó egy babuci, boltokban bekanyarodtam a baba sorok közé.Sokáig nem jött utána,majd egy idő után megtört a jég,és ő kezdett kérdezősködni.Olyan boldog voltam!! Nem szabad erőltetni,h márpedig kell,mert nem fogja szeretni,és téged se...
2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a tíz év szerintem nem szó szerint értendő, egyszerűen csak "hagyjá' má' asszony" kategória. :)


Szerintem se akard rávenni, adj még időt magatoknak. Egy-két év múlva meglátod, változott-e az erről való gondolatmenete, addig pedig építsétek a kapcsolatotokat, tegyétek minél szebbé ezeket az éveket. Meglátod, jönnek majd később a lurkók is.

2013. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Eloszor is nem picid lesz, hanem egy gyereked, es gyanitom a parod is igy latja. A gyerek komoly felelosseg es sok lemondas valoszinu a parod ezt az oldalat latja. Ha nem akar nagyon nem fogod tudni rabeszelni es eroszakkal ne is probald ravenni, mert abbol semmi jo nem fog kisulni.

Kompeomisszumos megoldast kothettek. Nem varsz 10 evig, de mondjuk 2 ev mulva ujra beszeltek rola. Az nem sok ido, meg tombolhat es te is es utana sem lesz keso meg gyereket vallalni.

Amugy beszelhetsz vele a felelmeirol, miert ockodik tole, mi az, amit meg szeretne csinalni, ami szerinte gyerek nelkul mar nem megvalosithato. Es probaljatok meg egyutt megoldast talalni.

2013. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!remélem nálunk is megtörik a jég én nagyon várom végre hogy együttlét közbe ne azon görcsöljön "hogy jaj mi lesz ha beléd megy" meg hogy "egyből menj el tusolni" annyira várom már,hogy ő is úgy érezzen,hogy itt az ideje már a baba vállalásnak
2013. márc. 12. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem hibáztathatod, hogy 25 évesen még nem akar gyereket. Nincs ebben semmi meglepő. Még bőven ráértek, és ne erőltesd, mert akár még rosszul is elsülhet és megelégelheti az egészet.
2013. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze még nem vagyunk elkésve,csak nagyon jó lenne már,bármit meg adnék érte,de belátom hogy várnom kell még..sajnos
2013. márc. 12. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem tört meg a jég, és ráment a házasságunk. Nem erőltetném. Ha nem tudod elfogadni a jövőképét, akkor talán mégsem akkora nagy a boldogság. Mondd el, hogy nálad mi a max. ami belefér, és mondja el ő is, hogy nála mi a max. amennyit ebből szerinte engedni tud. Ha nem jutottatok kompromisszumra, akkor vagy megszakad a kapcsolat, vagy valaki szív. Őszinteség az alap. Utólag kár az időért és az energiáért is, csodára várni éveket. Leglaább őszinte volt és nem hiteget.
2013. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy rá ment a házasságotok.. Ma elhatároztam hogy le ülök vele beszélgetni,elég megértő volt,csodálkoztam is,arra a döntésre jutottunk,hogy egy pár évet várunkmég aztán nekivágunk a dolognak
2013. márc. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!