Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb, heti 2-3 alkalommal...

Kb, heti 2-3 alkalommal vagyunk együtt a párommal, megszakítással védekezünk. Kb mennyi esély lehet arra, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Decemberig szedtem fogamzásgátló tablettát, azóta abba kellett hagynom, mert már régóta szedtem és szünetet kell tartani.Azóta megszakításos módszerrel védekezünk, még nem szertnénk babát de ha jönne se volna baj. Szerintetek a megszakításos módszernél mennyi az esély arra hogy teherbe eshetek ?
2013. márc. 19. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, bizony előfordulhat, mivel nem csak az ejakulációkor kerülhet ondó a méhedbe. :)
2013. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig is így védekeztünk. Soha nem estem teherbe csak akkor, mikor már szerettem volna.
2013. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell szünet?nekem a dokim azt mondta hogy a mai gyogyszereknek annyira kicsi a HORMONTARTALMA HOGY NEM KELL SZÜNETET TARTANI,MERT HA NEM ÜRÜLNE KI A SZERVEZETBÖL,NEM LENNE MEGVONÁSOS VÉRZÉS SEM A 2 LEVÉL KÖZÖTT.(bocs a nagybetüért)
2013. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: 2010-től szedtem szóval 3 éve és már nem jól reagállt rá a szervezetem. Már volt hogy csak 1 max. 2 napig volt meg a menszim. amikor abba hagytam is 2 hónapig jóformán semmi sem volt, csak itt ott barnázás.Ezért kellett abbahagynom. Lyndinette 30-asat szedtem.
2013. márc. 19. 17:20
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor vannak kivételek...bár én örülnék ha nem egy hétig kéne szenvednem...

én amugy 9 évig szedtem és mikor abbahagytam,a következő hónapban terhes is lettem,mi terveztük a babát,szoval nem megszakitással "védekeztünk"

2013. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az esély megvan rá, hogy terhes légy, viszont mi a párommal a tabletta abbahagyása után 2 évig védekeztünk megszakításos módszerrel. Nem lettem terhes. Ezután megbeszéltük, hogy akkor mehet élesben is a dolog, és elsőre összejött a baba:-)
2013. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Elvileg jöhetnek ki előtte is spermák, tehát kevés az esélye, de van. A férjem azt mondja, hogy ő érzi, ha kijön előtte egy kicsi. De lehet, hogy van olyan férfi, aki nem érzi. Na, ebben már nem vagyok kompetens.
2013. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi ugyanilyen gyakorisággal voltunk együtt másfél évig a férjemmel, és akkor teherbe estem (már van két kicsi gyerekünk), de sajnos nem maradt meg a baba. Ha nem csináltam volna tesztet, akkor csak annyit veszek észre, hogy 5 napot késik.
2013. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A legjobb barátnőm is így lett terhes, ugyan ritka, de előfordul.
2013. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így lettem terhes,a páromnak már az ejakuláció előtt is elég sok előváladék jön,ez okozhatta,hogy terhes lettem.Jelenleg 14 hetes vagyok.
2023. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!