Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta tartó erős hasi...

Napok óta tartó erős hasi görcsök (középidőben vagyok) plusz hányinger premenstruációs tünet vagy terhesség lenne?

Figyelt kérdés
Már 2-3 napja annyira görcsöl a hasam mint mielőtt meg akar jönni... Rettenetesen fel is vagyok puffadva, érzem, hogy "gázosak" a beleim. (bocsi a megfogalmazásért) Plusz alkalmanként enyhe hányingerem van. Nagyon fáj a torkom is ettől függetlenül tehát lehet akár betegség is. Ma délután kidőltem pár órára, bealudtam de hozzátenném hogy hajnal óta talpon voltam. Másfél éve szültem, megszakítással védekezünk illetve gumival (vegyesen). Nemrég hagytam abba a szoptatást. Két hete jött meg kb.
2013. márc. 19. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak,de sajnos megjött :(
2013. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én terhesség elején 3 hétig görcsöltem állandóan.Szerintem csinálj egy tesztet.
2013. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!