Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi tized fok különbség...

Mennyi tized fok különbség van az ébredési és a nappali testhőmérséklet között?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Egyénenként is változik és a körülményektől is. Szerintem nem meghatározható. Annyit tudok neked segíteni, hogy nekem reggel 5:40-kor 36,6 volt, délelőtt 37,1, délután 37,4. Szóval ez nagyon változó...
2009. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon alacsony a hőm. Ha már 36,6 az már csodának számít, 35,6 és 36,3 között ingadozik általában. Úgy hogy szerintem ez egyénenként nagyon változó. Azt mondják, hogy a napközbeni hő magasabb, mint a reggeli.
2009. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli hőm általában ha megvolt a PÉ, akkor 36,6 délután pedig 36,2. Menseskor reggel 36,2 délután 35,8 körül szokott lenni. Tehát nekem délután mindig alacsonyabb, mint reggel.
2009. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!