Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét előtt néhány órával,...

Együttlét előtt néhány órával, tehetek még valamit a sikeres fogamzásért?

Figyelt kérdés
Lehet nagy butaságot kérdeztem, de nagyon szeretnénk babát, tudatosan készülünk rá, ovu előtt vagyok 1-2 nappal, számolok, az időzítés remélem jó lesz!Ötletek??
2013. márc. 31. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
aha, tehetsz. imádkozol, hogy jöjjön össze. amúgy meg nem, mert vagy összejön, vagy nem.
2013. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát most ha ezt nem írod le, ez nem is jutott volna eszembe...sokat segítettél!
2013. márc. 31. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néhány órával előtti praktikák különösebben nincsenek kikísérletezve. Csak hetekkel előtte hónapokkal előtti praktikák.Ne görcsölj rá :) Szerintem ez a legjobb amit tehetsz!Sok sikert!:)
2013. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De igen, van praktika. Sós fürdőt vegyél ma és holnap, megkönnyítik a katonák útját a petesejtig.
2013. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erről nem hallottam eddig, ez komoly??Milyen arányban kell belekeverni a sót a vízbe és milyen sót?Meddig ücsörögjek benne??A tegnapi napról lemaradtam, de ma még kipróbálhatom....
2013. ápr. 1. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Közönséges konyhasó is jó. Tengeri só, kb 0,5 vagy 1 kg szórj a kádba és ücsörögj benne, ne túl forró vízben. Ha most nem is jön össze a következő ciklusban is kipróbálhatod, sokaknak bejött. Én bükki termálkristályt vettem 5 kg volt a csomagban és ahogy elmúlik a mensi , peteérésig így fürödtem.
2013. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meddig: kb 20 percig elég. Sok sikert!
2013. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!