Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérésre felírják a clostilbegy...

Monanke kérdése:

Kérésre felírják a clostilbegyt tablettát?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok,1 éve próbálkozunk a babával.Volt hormonvizsgálatom,férjemnek is volt spermaszám vizsgálata,mindkettőnknél rendben találtak mindent.

Most orvost szeretnék váltani,akihez majd elviszem a hormonvizsgálat eredményeit.Szeretném vele felíratni a clostilbegyt tablettát,de valahol azt olvastam hogy ennek felírását alapos vizsgálatok előzik meg,köztük az átjárhatósági vizsgálat is amire én nem vállalkoznék.

Ez igaz vagy minden további nélkül fel fogja írni nekem?


2013. márc. 31. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor írja fel, ha van ra indikacio, csak ugy nem. Nem játék az.
2013. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az nem elég ok hogy 1 év alatt nem sikerült teherbe esnem?

Tudom hogy nem játék,de olvastam hogy valaki már 3 hónap után elkezdte szedni.Azóta pedig boldog anyuka,elég ok lehet szerintem az hogy én is szeretném megtapasztalni azt az érzést hogy anya lehetek.

2013. márc. 31. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Az orvos ért hozza, majd o eldönti, hogy neked indokolt e.
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3/4 éve volt egy vetélésem és próbálkoztunk, volt egy hormonvizsgálatom (nem a terherbeesés miatt), aztán mondtam, hogy szeretnék újra teherbe esni, erre felírt 2 havi clostit. Második hónapban megfogant, most 10 hetes vagyok :)

SZerintem orvosa válogatja.

2013. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Normális orvos nem írja fel kérésre. A closty egy elég komoly gyógyszer, nagyon komoly mellékhatásai is lehetnek. Ha van spontán peteérésed semmi ok felírni.
2013. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Maszekhoz menj,az felírja!!! Ha nem,akkor menj máshoz...nekem még peteérést sem csinált ez a hű de rohadt erős gyógyszer.....Semmi bajod nem lesz ettől a gyógyszertől,írasd fel!!!!! ÉS szorítok,hogy mihamarabb teherbe ess!!!
2013. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó azért mert neked nem lett tőle bajod, akkor már másnak sem lehet. Anyám. Nekem pl akkora cisztát csinált mint egy ház, járni nem bírtam a fájdalomtól.
2013. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Vannak felelőtlen dokik, akik felírják vizsgálatok nélkül is. :-(

Viszont nagyon meggondolnám a helyedben, főleg hogy a hormonjaidat rendben találták. Ez a gyógyszer a hormonokat tolja meg, neked nincs szükséged rá, segíteni sem fog. Csak fölösleges pénzkidobás lesz. Az átjárhatósági pedig bármilyen kellemetlen, fontos vizsgálat, és nektek az lenne a következő lépés. Elzáródott petevezetőkkel annyi hormont tömhetsz magadba, amennyit akarsz, nem lesz baba.

2013. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!