Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikkezelés során petesejtle...

Lombikkezelés során petesejtleszívás után meddig tartott nálatok a haspuffadás/fájdalom?

Figyelt kérdés
A beültetéskor is érezni lehet még?
2013. ápr. 3. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Változó. Volt amikor szinte egyáltalán nem volt, volt amikor utána is.
2013. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt hittem legalább beültetésre elmúlik ez a nagyon feszítő érzés és a kétszer akkora has.
2013. ápr. 4. 19:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány sejted volt, vigyázz mert a nagyon megnőtt has a hyperstimu jele is lehet.
2013. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a beültetés napján volt a legrosszabb, a leszívás mintha megkönnyebbülést hozott volna. De utána is éreztem még pici szurkálást, fájdalmat ha leültem, vagy oldalra fordultam. Kb. egy hétig.
2013. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
15-öt szívtak le, 12 petesejt lett. De csak egy petefészkem van. Nem tudom eldönteni, hogy túlstimuláltak vagy sem és mi számít már nagy hasnak. Még most is puffadok és nagyobb keményebb a hasam. Mikor leszívták előtte és utána egy nap kisebb lett. Szombaton ültetik be.
2013. ápr. 5. 13:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menny be még ma és nézesd meg magad, mert a 15 sejt az rengeteg egy petefészekben, még 2ben is soknak számít nagyon sanszos, hogy hyperstimus lehetsz és úgy nem szabad visszaültetni.
2013. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma már nem megyek, messze lakom, aztán meg holnap reggel 4-kor úgy is indulni kell és kiderül mi lesz.
2013. ápr. 5. 18:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Beültettek 2-őt. ultrahanggal látta a doki, hogy sok víz van a hasban és igyak napi 4 l folyadékot, meg túrót egyem.
2013. ápr. 6. 15:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nagyon nagy rizikó amit a dokid csinált, hyperstimulációd van és ez akár életveszélyes is leht.Sajnos tapasztalatból beszélek nekem 13 sejtem volt anno 2 petefészekben, nekem is volt visszaültetésem, majd párnapra rá már az intenzíven feküdtem élet és halál között, nagyon nagyon drukkolok, hogy veled ne történjen meg ez.
2013. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ellent mondani a dokinak ugye nem lehet, ő dönt, azt mondta így rendbe jövök. Reméljük a legjobbakat. Köszönöm, hogy írtál.
2013. ápr. 6. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!