Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? 11 napja voltunk...

Lehet baba? 11 napja voltunk együtt a párommal.3-4 napja iszonyatosan fájnak a melleim pedig nem szoktak, max 1-2 nappal mensi előtt, de így sosem. Szinte hozzányúlni se tudok olyan érzékenyek.

Figyelt kérdés
Tegnaptól pedig érzem,mintha megakarna jönni, de az meg még nagyon korai lenne.Szerintetek?? Lehetséges?? MI nagyon örülnénk neki! Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 3. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Igen lehet, nekem pontosan ilyen tüneteim voltak az első babámnál. :)))
2013. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 3. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk is napra pontosan megegyezik minden,csak nekem nagyon nagyon pontatlanok a ciklusaim:(mondjuk előző alkalommal pont megjött,most is furán érzem magam..

Nálad viszont szerintem ezek elég tipikus tünetek:)

Csinálj egy tesztet,vagy látogasd meg az orvosod,nagyon kíváncsi vagyok,és szurkolok neked:)))

2013. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megjött utána nemsokkal :( Aranyos vagy,hogy szurkoltál,de majd legközelebb remélem ! :)
2013. ápr. 21. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem tegnap,bár nem akartunk babát se még,de ez akkor is nagyon fura volt,sose történt még ilyen,hogy ilyen érzékeny legyen..

További sok sikert nektek:))

2013. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!