Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes még ez a honap, mit...

Esélyes még ez a honap, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tudom, nem nagyon szeretitek ezt a szerintetek terhes vagyok-e tipusu kèrdèseket, èrtheto is. :)

Viszont tesztet csak hètfon tudok csinàlni.Ma vagyok nem vàrt napjàn, 1 hete megjon èrzèsem van, mellfàjdalmam abszolut nincs, ami èrdekes, mivel ovu utàn mindig van, onnan is szoktam beloni a peteérést. Most semmi mellfàjdalom nem jott elo, enyhe krémes fehèr folyàs, a hom nem esett mèg vissza. Viszont (minden hihièniai szabàlyt betartva) ovatosan megnèztem egy pillanat erejèig ès a mèhszàjam lenn van ès kemèny, mint a ko. Ha terhes lennèk, ugy tudom fent van, alig elèrheto.

Tudom, majd a teszt megmutatja mi van, de mit gondoltok, remènykedhetek?


2013. ápr. 5. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes. szerintem...

Nekem mindkét gyereknél fájtak, bedurrantak a melleim, a méhszáj fent van ilyenkor nem lent.. de tesztelj egyet ma és megtudod. ilyenkor már kimutatná

2013. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!