Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet esélyem?...

Szerintetek lehet esélyem? Ebben a hónapban nem nagyon projekteztünk, mert betegeskedtem, akkor voltunk együtt, amikor tudtunk és jól esett. Utólag gondolkodom lehet jó időben?

Figyelt kérdés
általában már mensi előtt egy héttel leszakad a cicim és fáj a hasam. ebben a hónapban sok más dologgal voltam elfoglalva és ma (28. nap) vettem észre, hogy olyan érzékeny a mellbimbóm, mintha csikis lenne. általában 31 naposak a ciklusaim. szerintetek, lehet a nem görcsösség most eredményre vezetett? pénteken kéne nem megjönnie. van itthon Lily meg Easy Pregnancy tesztem. csak az a baj, hogy egyiken se találom, hogy mien erősségűek. szerintetek mikor tesztelhetek????
2009. szept. 23. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A gabriel azt hiszem 25-ös a lily meg 20-as érzékenységű teszt. A neten találsz infot, hogy a hcg-nek minimum mennyinek kell lennie. Már a tesztnek mutatnia kellene, de lehet, hogy később volt peteérésed a betegeskedés vagy bármi miatt, tehát így a teszt is később reagál. Sok sikert. Írd meg mi lett jó?
2009. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

hát tesztem mára már nem volt, de még szerencsére mindig nem jött meg és ma reggel 37 volt hüvelyben a hőm felkelés után... bár nem tudom mihez mérni, mert nem szoktam...

megjön érzés van...

délután elmegyek a házidokihoz és kérek egy vérképet és megkérem h nézzék a hcg-t is...

ez a legbiztosabb sztem...

megírom majd, h mi van, de ha van még tapasztalat, észrevétel, írjatok!!!

2009. szept. 28. 09:41
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerinted lehetett később peteérésed? Együtt voltatok akkor?
2009. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is 31 napos szoktam lenni. A múlt hónapban kicsit meg voltam fázva. A mensi előtt egy héttel minden "bajom" volt, már kezdtem örülni , hogy talán sikerült. 4 napja késett és teszteltem , de sajnos negatív. szintén volt hol megjön hol nem érzésem aztán az 5. napon sajnos megjött. A betegség miatt lehet hogy jó pár napot csúszik. De szurkolok , remélem neked sikerül.

2009. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

remélem neked is hamar összejön, viszont nekem most az lett a feltűnő a nemvárt napja előtt két nappal, hogy nincsenek a szokásos tünetek...

ma (34.nap) sürün van megjön érzésem, de semmi...

nem tudom, hogy érdemes-e még tesztre pazarolnom:(

2009. szept. 28. 15:10
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem érdemes tesztre pazarolnod!

Nekem legyen igazam:)

kíváncsian várom-várjuk, mit mondott a doki!

2009. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia , Én vagyok a 31 napos, szerintem is érdemes tesztelni.

Szorítok!!!!!

2009. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

na a doki nem írt nekem vérvételes papírt mert azt mondta, hogy azt csak a nődoki írhat (hát én ezt nem tudtam, az meg ilyenkor már nincs) ugyhogy fogtam magam elmentem a gyógyszertárba és vettem egy két darabos medi-lab-ot

de megvárom a reggelt, mert eléggé néha úgy érzem, hogy meg akar jönni:( remélem nem és akkor reggel pisilek egy kétcsíkosat:D:D

köszi, arik vagytok, hogy érdekel az eredmény

reggel írok!!

2009. szept. 28. 17:02
 19/20 anonim ***** válasza:

remélem és szorítok,hogy pozi legyen!

Habár nagyon sokunkat becsapott már a medi-lab.

Halvány 2.csík szokott lenni aztán persze mensi! :(((

Írj,hogy mi lett és ha van fotó kiértékeljük! :)

2009. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

hát negatív lett


és ahhoz képest, hogy még reggel is 37 fokos voltam sajna most megjött! :`(

2009. szept. 29. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!