Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek? Nekem nem...

Véleményetek? Nekem nem egyertelmű. Mintha lenne ott valami.

Figyelt kérdés
[link] [link]
2013. ápr. 15. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nm látok rajta 2-csikot ez sajna negativ.
2013. ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én semmit nem látok, de azért szurkolok! :)
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az első totál negatív, a negatívon van 2 csík..próbálj pár nap múlva újra tesztelni, akkor már látszani fog jobban! Menzi kimaradt már vagy előtte vagy még pár nappal?
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg van 5napom. Nekem az a fura hogy nem teljes a csik a negativon. Bar lehet kepzelodom :) nincsenek mensi elotti tuneteim, ilyenkor mar " szenvedni" szoktam most meg kivalo a kozerzetem :) nincs idegesseg, poci es cici fajdalom :) bar meg lehetnek, csak az mar megszokott volt evek ota.
2013. ápr. 15. 12:07
 5/12 anonim ***** válasza:
nagyon korán teszteltél, látod, így csak a körömrágás maradt :-) várj pár napot még, és tesztelj újra, ha baba van, kimutatja :-) sok sikert!
2013. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen most extra korán sikerült, pedig úgy megfogadtam nem tesztelek, de túl jól érzem magam :) ez motivált :)
2013. ápr. 15. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez még negatív... nagyon korán teszteltél. Várj még a mensiig.
2013. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív lett mensi előtt még négy nappal is 10-es teszt. Mensi napján reggel lett marha halvány:) Azóta erősödik.
2013. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gratulalok utolso :) turelmesen varok es majd 5nap mulva tesztelek. Addig meg elvezem, hogy jo a kozerzetem ;)
2013. ápr. 15. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az én gépem rossz, vagy a kép nem elég éles, mindenesetre tényleg korán teszteltél. Ugyanakkor én is olyan halványat teszteltem első alkalommal, hogy azt hittem, nincs is ott semmi. Ha nem teljesen homogén hófehér, akkor az pozitív az én tapasztalatom szerint. Próbálj ki egy másik tesztet is, sok van a piacon, és annyira nem is drágák.
2013. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!