Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kissé magas prolaktinszint...

Kissé magas prolaktinszint mellett szerintetek teherbe lehet esni mindenféle kezelés nélkül?

Figyelt kérdés
7 éven át kezeltek prolaktintermelő hipofízis adenomával, a daganat szerencsére összehúzódott, de visszamaradt egy kis emelkedettebb prolaktin szint (43 mlU/l), és csak júliusban megyek kontrollra, addig is érdeklődőm, volt/van-e valakinek hasonló problémája?
2013. ápr. 16. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha van peteérésed, akkor igen. De a magas prolaktin sárgatest elégtelenséget okozhat, ami meg vetéléshez vezethet.
2013. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan problémám volt mint neked és most van egy 2 éves kis örökmozgóm.
2013. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, nekünk is sikerülni fog. Most már csak annyi "bajom" van, hogy teljesen szabálytalan a ciklusom és és nem tudom kikalkulálni a peteérésemet... :/
2013. ápr. 17. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a méhpempőt, állítólag rendberakja a hormonokat, és növeli a teherbeesést. Én szedem egy hónapja. Olvass utána, hogy használhatod-e a betegséged miatt.
2013. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!